Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne figyelmeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne figyelmeztetni nőket arról, hogy egy férfi már több partnerét is bántalmazta? Van erre valami portál?

Figyelt kérdés

Az egyik családtagomat bántalmazta a párja, és csupán most derült erre fény, miután szétmentek. Beszéltünk a férfi ex párjával, és kiderült, hogy őt is bántalmazta.

Van erre valami portál, ahol közzé lehetne tenni, hogy vigyázzanak vele? Sajnos feljelentést egyikőjük sem tett.



2021. szept. 14. 13:17
 1/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, ilyen nincsen.
2021. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nincs és nem is lesz. Szerencsére a személyiségi jogok tiltják. Belegondoltál milyen szintű visszaélésekre adna ez lehetőséget?
2021. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ilyesmi. Sajnos sok nő hagyja is magát. Nekem is volt ilyen emberrel dolgom, az exe mesélte el utólag, hogy miket művelt vele. Én az első leuralás szagú mozzanatánál lekoptattam, pedig csak randiztunk. Normális nő már a kapcsolat elején tudja, ha valami nem oké egy fickóval. Más kérdés, hogy rengeteg nő baromi szubmisszív és baromira semmi önbizalma, ezért későn kapcsol.
2021. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szóval szerintem inkább azon kellene dolgozni, hogy kevesebb nő legyen áldozattípus. Vagy szolgalelkű.
2021. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen és nem is lehet. Hatalmas visszaélésre adna lehetőséget.
2021. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
vannak akik hazudnak a bántalmazásról, vagy 1 xer történt egy pofon és verésnek állítja be a nő.. azért nem mind1 hogy megvernek valakit meg pofon vágnak.
2021. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

#6: Még egy pofon sem kell. ELég, ha megcsalta, vagy elég, ha nem is jártak, csak visszautasította a nőt.

Elég, ha a szomszéd, kolléga, rokon keresztbe akar tenni valamiért, és felnyomja az illetőt.


N

2021. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki már látott az ön- és közveszélyesség szintjéig begőzölt, hiszterikus állapotban lévő nőt, az megértőbb lenne egy nyitott tenyerű, lenyugtatási célú pofonnal szemben is. Nem a világ vége az, sőt. Egy okosabb nő hálás is érte utólag.
2021. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!