Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, ha 2x, 3x vagy netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha 2x, 3x vagy netán 20x több nő lenne mint férfi akkor is lennének incelek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
36%

"Inkább megbarátkoznék egy másik nő intim területeivel, minthogy egy incellel legyek."

Persze, nyilván, viszont ha nőtöbblet lenne, akkor incelek nem léteznének, tehát nem volna kiktől undorodnod.

Csakis a legvállalhatatlanabb válogatós undormányok maradnànak nő nélkül, meg azok akik nem akarnak nőt. Incelprobléma nem létezne

2021. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
84%
Óh, dehogyisnem! Az inceleknek most is az a problémája, hogy emberileg vállalhatatlan. Aki emberileg vállalhatatlan, az meg hiába kezdeményez nálam, akkor sem kell, ha nincs más. Ezért van el sok nő egyedül. Nem azért, mert nincs igényünk férfira, hanem mert férfira van igényünk.
2021. szept. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
23%

"Az inceleknek most is az a problémája, hogy emberileg vállalhatatlan."

Kár hogy nem ismersz egyetlen incelt sem emberileg hogy ezt megmondjad.

A frusztrált gyűlölet beszél csak belőled, ami egészen pontosan téged tesz emberileg vállalhatatlanná. Csakis a piaci fölényed az ami föléjük emel téged, de emberileg még attól sosem leszel te több bármelyiknél is.

2021. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
72%

Nahát nahát, te honnan tudod, hogy én kit ismerek? Egyetlen rossz szót sem szóltam egyedülálló férfiakra,én az incelekről beszéltem. Az olyanokról, mit Elliot Rodgers. Az a legrosszabb véglet, de ha nem öl, csak gyűlölködik, az ugyanaz a kategória.

Mondjuk te csak szimplán buta vagy, ha piaci fölényről beszélsz, egyáltalán a társkeresés számodra egy piac. Nincs is veled érdemben miről beszélgetni.

2021. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
27%

"Nincs is veled érdemben miről beszélgetni."

Ha te nem fogadod el azt az alapvetést hogy a tarskeresés is piaci alapokon működik, ahol kereslet és kínálat szabja meg a dolgokat, akkor tényleg nincs miről beszélgetnünk.

Ha pedig ismernél egyetlen incelt is, akkor nem itt zagyválnál összevissza róluk mindenféle ostobaságot.

Bár egyetlen incel még semmit sem mutatna, mert az incelek egy nagyon sokrétű csoport, akik a legkülönfélébb elgondolásokkal bírnak, így nehéz is lenne megítélni őket kollektívan.

Kb. olyan mint ha a nőket egyetlen nő alapján ítélném meg.

Viszont süt a szövegedből hogy távolról sem ismersz egyet sem, csak az ostoba előítéletek élnek benned is. Nem is szeretnék belerondítani a te kis világodba, azt hiszel róluk is amit szeretnél.

2021. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
73%

Tévedsz ismerek. A volt férjem annak vallja magát. Sosem lesz senkije, egyedül van hosszú évek óta, ő maga is incelként definiálja magát. Nem alkalmas már párkapcsolatra, nem kell a nőknek mert alacsony és nem a leghelyesebb. Én szerettem, de hiába küzdöttem a kapcsolatunkért, valóban nem volt alkalmas párkapcsolatra.

Számomra incel az, aki annak vallja magát. Egy normális, egyedülálló férfi nem az. Az incelség önmagában egy pszichózis. Eleve, hogy incel legyél, kell, hogy legyenek közös vonásiatok. Tehát rólatok lehet összefoglalóan beszélni, míg úgy általában a nőkről, vagy férfiakról nem.

Értem én, hogy vannak különböző emberek közöttetek, de aki saját megát annak vallja, az menthetetlen. Ja, és a pártalálás nem piaci alapon működik, csak az online világban. A hétköznapi életben találkozol valakivel munka vagy hobbi kapcsán, beszélgettek, megkedvelitek egymást, elmentek kávézni, és ha rájöttök, hogy sok közös van bennetek, akkor kapcsolatba kezdtek. Nincs verseny, mert nincsenek adatlapok amikre naponta x mennyiségű ellenkező nemű reagál. Ezért is nincs fent sok nő onlie társkeresőn, mert az nem arról szól, amiről kéne.

2021. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
26%

"A volt férjem annak vallja magát."

Tisztán látszik mindőtöknél ahogy valami régi sérelmet vezettek le mind az inceleken. A te történetedből is süt a sértettség, amit idegeneken vezetsz le.

Namost adott egy férfi aki vagy elhagyott téged, vagy te őt, de házasságban élt ezelőtt.

Ez a férfi egyrészt nem lehet incel, még akkor sem ha tényleg annak vallja magát, egyszerűen nem fér bele a kategóriába.

Úgy mint én, aki - hiába vallom néha annak magamat itt - szintúgy nem férek bele a kategóriába, tehát nem vagyok az.

Másrészt az is tiszta hogy a férfi csalódott, és emiatt keresi a független életet, amit a nőket mellőzve lehet megtalálni.

Pl. ha az emberünk közel került az MGTOW ideológiához akkor máris incelnek kiáltod ki. Ez természetesen rettenetesen sérti a te női büszkeségedet, amely frusztrációt az inceleken tudod levezetni. Miközben a férfi egyszerűen szeretné jól érezni önmagát egyedül is, és nem kér a nőkből a belőled fakadó rossz tapasztalatok miatt.

Ne is haragudj, de emiatt nem a szerencsétlen incelek a hibásak.

Próbáld magad túltenni ezeken a sérelmeken, pl. úgy hogy kihasználod mérhetetlen piaci fölényedet és keresel új palit magadnak aki kezelgeti bajaidat

Sok sikert!

2021. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
60%

Női büszkeség? Engem nem érdekel, ő maga definiálja magát így.

Én is egyedül vagyok, mégsem definiálom magam incelnek, sőt, én őt sem mondanám annak, de ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem, amit más gondol magáról? Hiszen jelenleg involuntary cölibátusban él. Most az. Szerinte.

Szerintem meg ő sem akar már kapcsolatot, ahogy én sem.

Ami a belőlem fakadó rossz tapasztalatokat illeti, ebben is tévedsz. Nagyon jóban vagyunk, sőt, barátok a mai napig.

Nincs piaci fölényem, hiszen aki a párkapcsolatot piaci dolognak tartja, az beteg és iyennel nem is állok szóba. :-)

2021. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

"Nincs piaci fölényem"

Hát igen, a piaci fölény úgy 40 felett rohamosan olvad el

Megszűnik a férfitöbblet, és a nők könnyen csúnyulnak a korral, főleg ha már nem adnak magukra (nyilvan a férfiakra is igaz ez)

Gyorsan azt veheted észre hogy már nem kellesz senkinek (aki jól is néz ki), ami elég kétségbeejtő lehet.

Még egy ok a frusztráltságra

2021. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Baj, ha én nem vagyok frusztrált? Dugni még mindig olyannal dugok, amilyennel akarok, de többnyire nem akarok. (Ha mégis, akad 25-65 között bármilyen korosztály) Ez már csak ilyen. Viszont nem vagyok frusztrált. És szerintem sok egyedülálló van így vele. Az incelség szerintem pont, hogy frusztráltság.
2021. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!