Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, ha 2x, 3x vagy netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha 2x, 3x vagy netán 20x több nő lenne mint férfi akkor is lennének incelek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
19%

"Az incelség szerintem pont, hogy frusztráltság."

Hát akkor segítek tisztázni:

Az incelség igen: frusztráltság

Az incelgyűlölet úgyszintén, pont ugyanaz a frusztrált dühödtség

A szexhiány pedig (ami az inceleknél jellemző) egy egészséges férfit eleve nagyon frusztrál. A nők ugyan jobban viselik, mint a férfiak, de ahogy én látom őnáluk is pont ugyanazokat a beteges tüneteket produkálja hosszútávon

Persze nem feltétlen kell a szexhiány hogy frusztrált légy

"Dugni még mindig olyannal dugok, amilyennel akarok, de többnyire nem akarok."

Nyilván, akárcsak a férfiak esetében, csak ők jobban akarnak dugni, erős a testi kényszer rá

Szexhiány esetén a férfiak kevésbé tudnak funkcionálni, bármire is fókuszálni (a szexen kívűl)

De te még mindig avval dugsz akivel csak akarsz, ezt eszem ágában sincs megmondani neked

2021. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gyűlölöm az inceleket, csak van egy véleményem róluk. Mind minden másról a világban. Aki egyedülállónak tartja magát, arról nincs ilyen véleményem. Amíg nem azonosul beteg ideológiákkal, nincs is baj vele. Onnantól meg: beteg. Ettől még nem utálom, egészségére. De ha itt gyűlölködik, fog még neki nem tetsző válaszokat kapni.
2021. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
27%

"Én nem gyűlölöm az inceleket, csak van egy véleményem róluk. Mind minden másról a világban. Aki egyedülállónak tartja magát, arról nincs ilyen véleményem."

Na most aki reménytelenül egyedülálló, az függetlenül attól hogy ő minek tartja magát (vagy akár mások őt) az egy incel, mert szeretne tarsat és/vagy szexet de nem jut neki. Az incelt kizarólag a sikertelensége teszi incellé, és nem az énfelfogása.

Ezért az incelekről alkotott véleményed az egyedülálló férfiak ellen is ugyanúgy szól, mert hiába nem azért utálod mert egyedülálló, de egy nem kívánt állapotában (incelség) támadod őt, ami ellenségessé tesz minden ebben az állapotban élő férfit.

Kivétel ha nincs gerince a férfinak

Az incelség egy állapot, és nem egy nőgyűlölő viselkedésforma

2021. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem szól. Régen csak egy kifejezés volt: egyedülálló. Tök mindegy, miért. Nem talál olyat, akinek kéne? Neki sem kell mindenki, tehát máris nem involuntary a cölibátusa. Egy normális férfi sosem tartja magát incelnek. Ennyi. Ha annak tartod magad, akkor meg baj van veled. Mert akkor már a nők a hibásak, és jön az egész mocskos ideológia vele együtt.
2021. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
100%

"Neki sem kell mindenki, tehát máris nem involuntary a cölibátusa. Egy normális férfi sosem tartja magát incelnek."

Mivel egy férfi nem is feltétlenül képes megdugni olyat aki abszolút nem vonzza, ezért nem nagyon van választási lehetősége.

Arról nem is szólva hogy a nők azért nem ajánlkoznak fel mert mondjuk éppen bűnrondaként hajlandóak veled lefeküdni, azért a nőért is hajtani kéne, ha egyáltalán tudsz róla hogy esélyed van. De ha nem vonz semennyire, nem fog az ember hajtani sem.

Nekem ez abszolút nem tűnik önkéntes dolognak.

Pont ugyanolyan önkéntelen mint a magányos (nagyon ronda) nők esetében, mert tőlük sem várnám el hogy egy csövest szopjon fel a szexért

Csak a nőket nem szokás incelnek nevezni, ez a különbség

2021. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
36%

Ja és még mindig lényegtelen hogy a férfi minek tartja magát.

Ha incel élethelyzetben éli életét akkor incel, függetlenül az énképétől

2021. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha azért egyedülálló mert nem fekszik össze akárkivel akkor nem az. Az incelség az nézőpont kérdése.
2021. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

"Az incelség az nézőpont kérdése."

Mondja ezt egy nő aki hírből ismeri az inceleket, meg a gyakoriról. Ugyan már!

Mintha én az aktuális női divatról akarnék neked kiselőadást tartani

Vegyük a szűz inceleket, mivel ők a valódi incelek, akik még a születésük óta nem kerültek túl közel női nemiszervhez.

Namost gondolod hogy ezek közül barkinek is felajánlkozott volna egy nő hogy dugja meg végre, és az incel fiúkák a tökéletesre várva visszautasítják?

Mert ha ilyen történne (ami soha nem történik talán egyetlen incellel sem) akkor esetleg mondhatná magáról az incel fiú hogy ő nem incel, mert ő csak válogat, és nem akar akárkivel összejönni. Ilyen hozzáállással nem incel.

De szerinted ilyen melyik férfival történik?

Elárulom hogy nem a csúnyább srácoknak teszik szét a lábukat nők, tehat nekik nem adódik választasi lehetőség.

Választási lehetőség híján pedig az illető önkéntelen cölibátusban él, azaz incel.

Tudom hogy most mivel válaszolsz, de meghagyom a többit a következő kommentre

2021. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Ja szóval szerinted mindenki incel akinek nem jut JÓ NŐ. Az átlagos és a csúnyácsak nők viszont nem incelek mert nekik csak nem jó a csúnya pasi. Istenem, ez a kettős mérce annyira gáz már....
2021. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

"Ja szóval szerinted mindenki incel akinek nem jut JÓ NŐ"

Ezt meg most hogyan hoztad össze?

"Az átlagos és a csúnyácsak nők viszont nem incel"

Hát nem ti vagytok azok akik szerint a nők között nincsenek incelek? Ezt nem én találtam ki, ellenben ti, ne kendd rám!

Ugyanúgy incelnek kéne tekinteni a válogatós nőket is, ha a nők ezt a jelzőt nem utasítanák el

Igen a kettős mérce az gáz!

2021. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!