Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon, ha 2x, 3x vagy netán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha 2x, 3x vagy netán 20x több nő lenne mint férfi akkor is lennének incelek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Én a ti nézőpontotokat ismertettem. Incelség nem létezik, legalábbis anélkül, hogy annak valld magad. De ti másképp látjátok, persze csak ha férfiakról van szó. Annyira unalmas ez már, de tényleg...
2021. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

"Incelség nem létezik, legalábbis anélkül, hogy annak valld magad"

Miféle nézőpontomat ismered?

Az incelség állapot, mert önkéntelen, ezért nem egy választott helyzet. És mivel állapot, ezért nem számít minek vallod magadat.

"De ti másképp látjátok, persze csak ha férfiakról van szó"

Ez a probléma pont, hogy TI és nem én latom másképpen ha éppen férfiról van szó!

Unalmas ahogy a nőket mentegetitek ugyanaz miatt ami miatt becsméreltek más nemű embereket

A kettős mérce nálatok van

2021. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nem igazán éretted meg az eddigi beszélgetésünket. Amúgy még mindig nincsen TI. Az incelek nem a férfiak és a nem incelek nem a nők. Én ezt befejezem, mert veled nem lehet értelmesen beszélni. Mondjuk nincs is ebben semmi meglepő.
2021. szept. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy látom, nem igazán éretted meg az eddigi beszélgetésünket."

Én inkább abban bízok hogy te, vagy más nők megértik akik ezt olvassák, remélem hogy szélesíteni tudom egyesek beszűkült látóterét

"Én ezt befejezem, mert veled nem lehet értelmesen beszélni. Mondjuk nincs is ebben semmi meglepő."

Ha kifogytál a mondanivalóból az a te bajod. Jó volt veled csörtézni!

2021. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!