Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet párkapcsolat szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet párkapcsolat szex nélkül vagy ha az nincs akkor a kapcsolat is felesleges? F24

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 06:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy létezhet, baromság, hogy nem, de ahhoz mindkét félnek aszexuálisnak kell lennie.
2021. szept. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Létezhet persze, csak nem 24 évesen.
2021. szept. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Letezhet, tavkapcsolatnak hivjak
2021. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak akkor, ha mindkét fél így érzi jól magát. Egy olyan ember, akinek szüksége van szexre a párjával, el sem tudja képzelni, hogy ezt kapcsolatnak hívja. Én sem, 2 évig bírtam szex nélkül kb. Az egész közérzetem, önbizalmam, szerelmem gallyra vágta. Mintha börtönben éltem volna.
2021. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Számomra nem. Kizárt.
2021. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Azt barátságnak hívják.
2021. szept. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem szeretem a skatulyázást.


Csak az lenne a kapcsolat, ahol van szex?

És ha van, de csak évente 1x?

És ha az az egy eltűnik, akkor már hirtelen nem kapcsolat, ami addig az volt?



Szerintem minden kapcsolat, amit minden résztvevő annak tart, és amiben a elégedettek a kapcsolat működésével.


Ha mindkettőjüknek jó, hogy nincs szex, akkor miért ne lehetnének kapcsolatban szexmentesen.


Az egy másik kérdés, ha a szexmentesség az egyik felet frusztrálja, másként akarja, mert onnantól az egy erősen diszfunkcionális kapcsolat.

2021. szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy rengeteg kapcsolat típus létezik:

- nyitott

- szexmentes

- olyan, amiben kettőnél többen vannak

- lepapírozott, vagy csak úgy elvannak

- egyneműek közötti

stb.



Én senkitől nem vonnám meg, hogy ő kapcsolatnak nevezze amiben él, és amiben boldog, azt kapcsolatnak nevezze.


Az egy másik kérdés, hogy én akarok e ilyenben éln

2021. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Számomra nem, de nem vagyunk egyformák.
2021. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Bármi létezhet, ami az adott két embernek megfelel és jól érzi magát abban a helyzetben.
2021. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!