Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történne ha nagyon megszorí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne ha nagyon megszorítanám a párom orrát?

Figyelt kérdés

Nagy orra van a páromnak. Egyenes orra teljesen, de nagy... Már tervezem hogy úgy megtépázom vagy megszorítom az orrát hogy utána bepirosodjon neki. Mert a nagy orr az kevésbé tud fájni szerintem.


Meg lett volna egy férfi aki még tetszett volna nagyon , egy drifter és neki hatalmaaaaaaaaaaaaas nagy sasorra volt! Na azt az orrot ha láthattam volna élőben, nagyon megvizsgáltam volna meg tapogattam volna és mondtam hogy volna hogy milyen nagy!


Mi történne ha ma este megtépáznám a párom orrát?


25/n



2021. szept. 16. 13:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ez volt már
2021. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már megint nem vette be az esti xanaxot, Józsi bácsi!
2021. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Inkább a két lábujjad közé tedd be, úgy izgibb, legalább megszagolja a talpadat:).
2021. szept. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan az orra, mint nekem, akkor utána vagy egyórán keresztül ömlene belőle a vér. Ne légy már hülye!
2021. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
miért, milyen az orrod???
2021. szept. 17. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!