Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar hogy nem ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar hogy nem ismerem a párom családját, pedig ígérte hogy bemutat. Kéne szólnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A páromnak még nem volt olyan kapcsolata hogy bemutatott volna lányt. 6 hónapja vagyunk együtt, de valamivel régebb óta ismerjük egymást.

Még egyetemre járunk mindketten ezért a szüleinkkel élünk.

Az már a kezdetektől fogva átjött hogy nem szívesen vinne hozzájuk pedig kívülről láttam hol lakik, tök normális a ház, meg látszólag a család is, de mivel kellett egy hely hozzánk jöttünk (hozzáteszem az én apám is elég fura tud lenni, vagy vannak cikis dolgai ami kellemetlen mondjuk nekem).

Akartam ennek időt hagyni hogy lehet neki erre több idő kell hogy bemutasson, már párszor rákérdeztem mert unblokk a családjának sem mesélt a létezésemről, majd 4 hónap járás után elmondta a szüleinek hogy van barátnője, de semmi olyan visszajelzést nem kaptam efelől hogy szívesen megismernének ami nekem kicsit fura..:/

Pláne van egy nővére is aki 2 évvel idősebb tőlem, és azt se hallottam hogy ő megismerne-e engem, pedig elvileg vele jó a kapcsolata.

Egyszer sem voltam náluk, és néha kicsit kellemetlennek érzem itthon hogy ha átjön abból akajából etetem, meg minden amit anyám vesz, de nem sajnáljuk a dolgot csak már anyukám is megjegyezte hogy illendő lenne azért ha fordítva én is kapnék valamit (bemutatás, egy ebéd vagy néha ott is lenni). Kérdezgettem többször de nehezen mondta el hogy hát hogy az anyja és apja furák és majd egyszer átvisz. Aztán elengedtem. De ahhoz képest arról többször hallok hogy a barátai átmennek hozzá (és az nem gond akkor? meg a nővérének van pasija, az is át szokott menni)- ja a másik hogy felajánlottam hogy a tesójával külön talizhatnánk, és több hónapja igérte hogy leszervezi holott nem történt semmi (haveroknak már bemutatott rég)

Annyit mondott hogy tudja hogy illene bemutatni a családjának és most a hónapban ezt meg is teszi, és eddig vártam arra hogy felhozza mert nem akartam nyüstölni - jövő héten meg külföldre fog menni munkaügyben képzésre (jó pár hónap), és ezért beszéltük ezt hogy előtte akkor találkozhatnék a családdal. Nem akarom ennyire erőltetni ezt a család dolgot de őszintén őt is közelebb érezném magam ha ismerném a családját, és próbáltam százszor nyugtatni ha furák akkor furák, a mi családunkban is vannak fura emberek, és én továbbra is szeretem bármi legyen és nem fogom ez alapján sem őt meg senkit megítélni.

Az zavar az egészben hogy oké akkor ne vigyen haza, de már többször megígérte hogy a tesójának bemutat, vagy hogy hazavisz még a hónapban- de mivel mindjárt utazik erre nem látok esélyt. Csak ilyenkor felmerül bennem hogy minek lebegtetni a szóban meg ígérgeti ha közben nem akarja? Mondtam neki hogy azt is elfogadom ha nem akarja csak legyen egyenes.

A barátai már rég ismernek, velük sok program van, sőt közösségi oldalon is van pár közös képünk, tehát nem arról van szó hogy nem vállal fel.

Ti rákérdeznétek a helyemben hogy a hónapban megígérte hogy túlesünk ezeken a körökön de akkor miért nem tettük meg ha megígérte? Vagy mit kéne tennem? Kicsit úgy is érzem hogy bújtatva vagyok a család elől, és zavar ezaz egész


23L barátom 25F


2021. szept. 16. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, engem is zavarna.

Mindenekelőtt kérném, fejtse ki bővebben, mit jelent az, hogy a szülei furák. És ha valami nagy dolog nem derül ki, akkor kérném, hogy mihamarabb mutasson be nekik, mert nekem nem kóser ez a nagy titkolózás.

2021. szept. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!