Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy elszalsztottatok egy értékes embert akivel a szikra is megvolt és ezt nem tudtátok feldolgozni?

Figyelt kérdés

Már tudom hogy késő és akármit tennék nem érdekelném. Nem találkoztam még hozzá foghatóval.

Volt hasonló valakinél amikor sikerült mégis a folytatás?

F.


2021. szept. 17. 06:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Számtalan ilyen esélyem lehetett volna, inkább kihagytam. Nem bántam meg, kémia az meg volt de a múltjából nem igazán tetszettek, valószínű ezért. Abban nőtt fel és azt kinőni nem tudja csak elfojtani a vágyat érzést.
2021. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordult és nem lett folytatás.

N

2021. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent megpróbáltál hogy felvedd vele a kapcsolatot, de ő nem akar veled találkozni, akkor hagyd, nem akar ő semmit tőled.
2021. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer igen. Neked mi a sztorid?
2021. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettő ilyen volt a nem túl távoli múltban. Érdekesség, hogy azonos a keresztnevük, hasonlóak külsőre is, és egy helyen dolgoznak ráadásul.


Mindkettő hivatali kapcsolat maradt.

2021. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Persze aztán utólag mindig kiderült mennyire nem kár érte. Akivel együtt kell lenned azzal együtt leszel bármit teszel. Akivel nem, azzal meg ugyse, bármit teszel.
2021. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kettő ilyen van, az első engem szalasztott el, a másodikkal kölcsönösen szalasztottuk el egymást. Az első miatt túl sokat szenvedtem, próbáltuk folytatni, de ő annyit ghostingolt, hogy már azt se bírtam elviselni, ha egy beszélgetés félbemaradt, nemhogy arra várni órákat, napokat, hogy vajon ír még vajon vagy megint 1 hónap múlva jutok eszébe. Amikor már eljutsz arra a szintre, hogy jobb nélküle, mint ez a bizonytalanság, ott vége. Én akartam még remélni, de nem megy. Nem ez a döntésem, hanem ez van, soha többé nem tudom lefutni ugyanazokat a köröket vele. Ha közelednek is újra, megint addig érdekelném, amíg nem tudna megkapni. A másiknak lenne esélye, mert vele nem romlott el semmi, csak külső körülmények miatt megszakadt az, ami elkezdődött és amit én csak gyávaságból nem mertem remélni, nemhogy tenni érte. Nagyon hiányzik.
2021. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen, volt ilyen. Viszont magam se tudom mennyire lett volna tökéletes párkapcsolat belőle. Pasiként szimpatikus volt, megvolt a szikra, de annak megvolt az oka miért nem lett belőle semmi. És nem, nem azért mert párkapcsolatban álltunk, volt olyan,hogy mindketten egyedülállók voltunk.


Arra gondolok ha eszembe jut,hogy vélhetőleg megvolt az ok ami miat mégsem jöttünk össze annak ellenére,hogy vonzódtunk egymáshoz. Valahogy elmentünk egymás ellett....

2021. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Apám meg anyám egész életemben azt éreztették velem hogy nem vagyok elég jó, ami látszik az eddigi kapcsolataimon és az önbizalmamon.

Megismertem ezt a nőt és első pillanattól felnéztem rá. Míg én cnc gépkezelőként melózok, ő egy középiskolában angolt tanít. Külső értékekben is többre tartom őt mint saját magam. Elhintette egy beszélgetés alkalmával hogy szívesen megismerne és nem csak úgy mint barátot, erre nagyot nevettem ő meg elrohant. Azért nevettem mert nem hittem hogy komolyan gondolja. Egyébként mióta megláttam azóta tetszett és legvadabb álmaimban sem hittem hogy férfiként tekint rám.

Kerestem azóta, de nem reagál semmire.

2021. szept. 17. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt ismertem meg, csók is volt. De nagy volt a távolság, nehéz lett volna feladni mindent, pedig egyikünknek meg kellett volna ezt lépni. Azóta külföldre ment. Kár érte, nagyon megvolt benne minden, ami nekem fontos egy nőben. Talán ha visszaköltözik, akkor megkeres.
2021. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!