Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltál ilyet itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltál ilyet itteni ismerkedésnél, beszélgetésnél?

Figyelt kérdés
Hogy a másik fél, (jelen esetben) a férfi több profilt használ, többről ír, többről beszélget veled, különböző személyiségeket felvéve, eljátszva?

2021. szept. 17. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Itt még nem, de más oldalakon, ahol fórumozás van, igen. Volt egy akivel elég jó haverságot alakítottunk ki, már majdnem ott tartottunk, hogy akár átültethetnénk ezt a valós életbe is, mikor bevallotta, hogy amúgy még két névvel írogatott, mert kvázi tesztelt. És mivel átmentem a teszten, így szívesen találkozna személyesen is. Azonnal kukáztam az illetőt. Még arra sem méltattam, hogy beolvassak neki.
2021. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen tapasztalatom, de netes "haverral". Azt mondta csak barátkozni akar, ami nem volt gond mert nem volt az esetem. Rájött hogy tetszenek az ázsiai pasik, majd pár nap múlva egy japán, meg egy koreai pasi rám írt 😂... tökéletes magyar nyelvtudással.

Alapból tudtam hogy kamu profil, az egyiket fel is ismertem hogy egy énekes képe.

Sejtettem hogy ő az, mert ugyanolyan stílusban írtak. Rákérdeztem, próbált magyarázkodni de letiltottam.

2021. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat tapasztaltam, hogy felpontozgatta a bolond válaszait, meg magát megerősítve írt másik névről kommentet, de annyira lejött, hogy ő az. Nem is a kérdéshez szólt hozzá, csak fényezte magát a "másik" által is.

Van olyan is aki más-más névről ír, -ugyanaz a stílus- de az a bizonyos szám minden felhasználó nevében benne.

2021. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!