Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok történt már veletek olyan, hogy nappal parkban vagy buszmegállóban leszólított egy srác ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Ha történt már ilyen akkor milyen szöveggel ment oda hozzád?Volt már, hogy így jöttél össze valakivel?

2021. szept. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Volt.

Kb. 10 éve jött oda egyik reggel a buszmegállóban a srác, hogy nagyon “szimpi” vagyok neki és lenne-e kedvem meginni egy kávét.

Visszautasítottam.

2021. szept. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, és nem volt, nem is lesz.
2021. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokszor, többször utánam is futottak már, de a párjaimat általában interneten ismertem meg, velük volt csak kölcsönös.
2021. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. szept. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!