Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "átlagos kinézetű" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "átlagos kinézetű" az átlag alattit jelenti?

Figyelt kérdés
Más is megfigyelte, hogy amikor valaki egy társkeresőn nem mutat képet magáról, vagy pl. itt nyilatkozik, és magát átlagos kinézetűnek titulálja, arról általában kiderül, hogy rendkívül elhízott, alaktalan, vagy valami más okból olyan csúf, ami már messze nem tekinthető átlagosnak. Ők, miért írják magukról azt, hogy átlagosak?

2021. szept. 21. 13:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez a magyar "átlag" 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudsz olvasni, fogyatékos vagy vagy mi van?
2021. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer találkoztam ezzel a jelenséggel.

Volt egy középiskolai évfolyamtarsam, róla azt kell tudni, hogy kB 25 éves koráig szinte 0 volt a testzsírszazaleka, annyira sovány volt. Aztán egyszer meghizott. Emellé elől a fogai előre állnak(a szülei nem vitték el fogszabályozásra, de úgy néz ki neki sincs sok indíttatása hozzá), a fogait a bajuszaval takarja. Amúgy meg altalanossagban nem szép az arcberendezese(olyan baltas előre csucsosodo vagy minek hívják ezt).


És ő is átlagosnak hiszi magát. Nem érti miért menekülnek tőle a nők ha kezdeményezni akar valakinél.

2021. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki tiszta szívéből saját magát rondának tartja, akkor annak általában mentális problémái vannak. A legtöbb ember saját magát legalább az átlagos kategóriába sorolja, már ösztönösen is.

Egy egyszerű példa: ezen az oldalon is sok hülye van, mégis a jelentős részük okosnak gondolja magát.

2021. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Én főleg férfiaknál látom ezt, a nők inkább fordítva, tök jó csajok mondják magukról, hogy max átlagosak. Ellenben egy férfi 20 kg túlsúllyal, ragyás fejjel és rothadó fogakkal is képes átlagosnak nevezni magát. Nyilván van kivétel is, de baromi sok ilyet látok.
2021. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkoztam. Ha Magyarországon a nők és férfiak több, mint fele túlsúlyos vagy elhízott, akkor az átlag magyar túlsúlyos.
2021. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ez olyan, mint amikor egy ételre azt mondjuk, hogy "hmmm ez ELÉG sós"


Ugye valójában nem ELÉG sós hanem TÚL sós.


Érdekes egy nyelv a magyar (érdekes = fura )


Haha mi mindent máshogy mondunk...

2021. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
7# ... Szóval az átlagos az nem "átlagosan jóképű" hanem olyan "átlagosKa"
2021. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Én mindkét nemnél látom, de mivel férfi vagyok, elsősorban a nő önjellemzésekkel találkoztam társkeresési kontextusban. Amikor egy nő azt írta, hogy ő "átlagos alkatú", szinte borítékolható volt, hogy minimum 90 kiló, 170 centihez. És az utcán járva egyáltalán nem érzékelem, hogy az átlagos nő 90 kilós lenne, vagy csúnya. Teljesen jó alakú, arányos lányok ezreit látom mindenhol Budapesten, talán 5 -ből 1 van elhízva vagy botrányosan lefogyva.
2021. szept. 21. 14:51
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Az emberek nem szokták észrevenni azt, aki nem tetszik.
2021. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!