Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Borzalmasan érzem magam emiatt. Körülbelül nyár elején elutaztam valahova, ahol egy magyar társasággal összebarátkoztam mert ugyanazon a programon részt vettünk, iszogattunk, és meggyőztek, hogy menjek velük tovább a legénybúcsújukra. Mondtam persze, de a szálláson ki kell a cuccomat dobni ami nálam volt. Szóval mivel útbaesett, elvittek kiraktak aztán jöttem vissza, és mondta a sofőr hogy a kisbuszban nincs elég hely szabályosan, ezért nem akar engem elvinni. Ez valószínűleg csak azért volt, mert csak 3 4 figurával haverkodtam nagyon össze. Többiek inkább megtűrtek valószínűleg. Lényegtelen. 2 csávó akikkel jóba lettem, rosszul érezték magukat, hogy otthagynak, úgyhogy maradtak, és az egyik hívta a barátnőjét, hogy vegyen fel minket. Amikor megláttam a lányt, nem hittem el, hogy mennyire gyönyörű. Soha életemben ilyen szép és kedves arcot még nem láttam. Ez lassan fél éve volt, és egész este próbáltam a lányt kerülni mert zavarban voltam, szóval nem is láttam sokat. Azóta a társasággal nem találkoztam még, mert ők másik országban laknak és harmadik országokban dolgoznak. Bonyolult. De biztosan fogok találkozni velük, tartjuk a kapcsolatot, szoktunk levelezni. Egyszerűen félek, mivan ha majd feltűnik ez valakinek? Vagy ha egész életemben így fogom gondolni akkor mi lesz? Nem akarok ilyen nyomorult lenni. De annyira gyönyörű hogy nem bírom elfelejteni.
2021. szept. 22. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Láttál egy szép lányt, minden nap előfordul. Nem kellene ezt túlgondolni, ráadásul nagy tétben mernék fogadni, hogy sosem fogsz találkozni velük többet. Egyre ritkábban fogtok írogatni, aztán teljesen megszakad a kapcsolat.

Éld az életed, és keress magadnak valakit akit szerethetsz, és ő is szeret.

2021. szept. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem irogatunk gyakran. Dolgoznak sokat, idejük sincs. Egy két havonta beszélek velük. Na mindegy. Jólvan.
2021. szept. 22. 02:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi a teendő?

Elsz dolgozol tanulsz keresel egy bnőt.

2021. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!