Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek kevésbé félős és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek kevésbé félős és bizalmatlan ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

Tél óta vagyok egyedül, előtte olyan kapcsolatban voltam, amiben nem sok megbecsülést és szeretet kaptam, ezért kiléptem belőle. Itt a gyakorin olvastam az érzelmileg bántalmazó kapcsolatra jellemzőket, ezek szerint én is ilyenben voltam.

Tavasszal rámírt egy régi férfi ismerősöm, akivel beszélőviszonyban vagyunk, semmi nem történt sose közöttünk. Eleinte csak semleges dolgokról beszélgettünk, majd írta, hogy nagyon szimpatikus, vonzó nőnek tart amióta csak ismer és szeretné a kapcsolatunkat elmélyíteni. Igazából én is vonzódom hozzá és egy jólelkű, normális pasinak ismerem. De úgy megrémültem, hogy mi van ha megint át kell majd élnem azokat a bántásokat, veszekedéseket amik az exemmel is voltak. Ez a férfi ismeri az exemet és tudja nagyjából hogy milyen kapcsolatom volt.

És tavasz óta megy ez, hogy egyszer csak megtorpanok, ő próbálkozik tovább, majd egy kis csend lesz. Ezután nem sokkal ismét felbukkan, hogy nem tud elfelejteni és szeretne az életem része lenni. Most volt a legutóbbi ilyen "szünetünk", és tegnap ismét jelentkezett, hogy adjak egy esélyt kettőnknek.

Szex azóta sem történt.

Mit gondoltok, túlparázom? Az, hogy ennyi ideje is próbálkozik, jelent valamit?

30N és 35F


2021. szept. 22. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés. Ha valóban normális pasi, akkor ne szarakodj sokat mert más majd elviszi. Attól, hogy az exed egy kretén volt még nem mindenki olyan.
2021. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázd túl, mert lehet hogy kihagysz egy jó lehetőséget. Mi vesztenivalód van, ha megpróbáljátok? Hiszen bármikor leléphetsz, ha mégis csalódnál. Nem minden férfi olyan, mint az exed. És egy kapcsolat legelején már észre lehet venni, ha valaki köcsög.
2021. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem ismerjük annyira sem mint te. Az, hogy valaki sokáig próbálkozik, nem jelent még semmit. Csak akkor tudod meg, ha megpróbálod.
2021. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne szemetkedj vele, szólj neki hogy nem zartad le a múltat.


Olyan jó amikor azért szivatnak valakit mert más megszivatta őket

2021. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ja, szivattak teged, erre most te őt. Gondolom ilyenkor a jeleket azért küldöd, hogy jó lenne, de ahh aztan megse..
2021. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
98%
En nem ismerem. De megvan ennek is a pszichologiaja. HA ilyen durva onbizalomhianyban szenvedsz, akkor nem nagyon lesz ertelmes ferfi, aki ezen keresztul tud torni. Olyanok maradnak, akiknek minden mindegy. Ezek egyik fele, akinek soha semmi nem jott ossze, a masik pedig epp megprobalna hsznalni ket kapcsolat kozott. Amig ilyen szinten meg vagy zuhanva en nem mennek bele semmibe a helyedben, mert az elso jo szora ott fogsz landolni a masik karjaiban. Mindenfele figyelmezteto jelet figyelmen kivul hagyva. Nem veletlenul van az, hogy aki rosszul valasztott korabban, az kesobb is mindig belefut a kesbe, es folyamatosan a 22-es csapdajaban vergodik. Ezen te tudsz segiteni, tord meg a lefele tarto spiralt. Allj sajat labra, legyen sajat eleted es utana keress olyat, aki partnerkent csatlakozni tud hozzad, az eletedhez. Ne kovesd el a mult hibait, igen rossz mintaid lehetnek, es ujra es ujra belegyalogolsz. Az is lehet, hogy kifognad azt a ritka jo embert, akirol minden no almodozik. De az eselyek nem veled vannak. Ritka, nagyon ritka, hogy pont olyan probalkozik nalad vehemensen, aki rendben van. Hiszen mas nonel sokkal hamarabb celt ert volna, hosszu sok eves kapcsolatban lenne azzal, aki csak fele ennyire parazik, mint te. Tudom, hogy szembemegyek az elottem kommentelokkel, de a vilag nem annyira szep es jo, mint amennyire latszik. Persze nem erdemes felelemben elni, meg vannak nagyon jo reszei, de tudatosan kell valasztani es lelkileg keszen kell allni arra is, hogy valami nem sikerul. Te most nem vagy abban a stabil, kibillenthetetlen allapotban, amire szukseg lenne baj eseten.
2021. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!