Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltmár veletek olyan,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltmár veletek olyan,hogy összeköltöztetek a párotokkal, de mégsem voltatok teljesen boldogok?

Figyelt kérdés
1-2 évig jártunk majd összeköltöztünk és azt veszem észre,hogy mégsem vagyok teljesen boldog a párommal, az első dolog,hogy hiányoznak a szüleim,kutyám lehet azért mert nagyon jó velük a kapcsolatom,és mert nincsenek barátaim?Valahogy otthon jobban éreztem magam,pedig a mostani helyen minden adott.Lehet,hogy azért mert már ugye mindkettőnk részéről elmúlt a szerelem?Ha nincs velem magányosnak érzem magam, talán ezért is hiányzanak a szüleim,kutyám...Szeretjük egymást,általában jól érezzük magunkat együtt,a legfurcsább az egészben az az hogy valamiért mióta együtt vagyunk sosem éreztem nagyon a párom hiányát.

2021. szept. 22. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert együtt vagytok? Azért nem érzed a párod hiányát. Erre nem gondoltál?
2021. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szimplan unatkozol. Ki kene talalni, hogy mit akarsz az eletben es ahhoz hangolni a mindennapjaid. A szulokrol illik felnottkent levalni, neked mar nem ok kell, hogy jelentsek a tarsasagot. Hol vannak a baratok, akikkel be lehet ulni valahova, lehet programot szervezni stb? Hol vannak a hobbik, amikkel szivesen elutod az idot, ha nincs mas teendod? Hol van a tanulas, tudod, az elethosszig valo tanulas, amitol a jovod, a karriered fugg? Az otthon szoktam ulni anyammal meg a ktuyammal nem tunik egy vilagmegvalto tervnek. Ennel valami utosebb kell.
2021. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor költöztetek össze? Nem lehet, hogy a lakásban, házban nem találod a helyed, nem tudod az otthonodnak érezni? Tehát nem a szülők hiánya a gond, hanem a lakás légköre, hangulata.
2021. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!