Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol? Ennyire elfoglalt vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Azt mondta bejövök neki. De sokszor látom , hogy elolvasta amit írtam de csak pár óra múlva ír vissza. Van remény , hogy elfoglalt es azért nem válaszol vagy csak unalmas perceiben vagyok jó tarsaság?
2021. szept. 22. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyesek olyan elfoglaltnak probaljak beallitani magukat, amilyen elfoglalt ember nincs is. Aki akar toled valamit, az tesz is erte.
2021. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Vagy-vagy.

Vagy csak szar a Messenger. Mostanában nekem nagyon sokszor olvasottnak jelzi az üzeneteket, pedig nem olvastam el és még csak értesítést sem kaptam.

2021. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Inkább a második. Ha volt ideje elolvasni, akkor valószínűleg arra is lett volna pár másodperce, hogy reagáljon. Persze előfordulhat, hogy épp tényleg nem ér rá, viszont mivel ő ezt gyakran csinálja, így nem hinném, hogy mindig pont épp rosszkor írsz. Aki tényleg elfoglalt és sok a dolga, az is tud mondani egy időpontot, amikorra végez a teendőivel és tud csak rád figyelni. Közhely, de igaz, hogy amire igazán akar, arra tud időt szakítani az ember. Valószínűleg nem érdekled eléggé és az se kizárt, hogy mással (vagy akár többel) is beszélget és nem te vagy az első a listáján, csak tartalék vagy nála és azért nem ír hamarabb.
2021. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Irj neki sms-t is. Ahogy irtak idonkent szar a messenger. Nekem is meseltek mar, hogy kollegaknak kuldtek uzenetet es nem kezbesítette a kollegajanak.


Technikai hiba. Érdemesebb lenne tisztáznod telefonon. Ilyen technikai hiba szarsagok miatt gyakran hiszik azt az emberek hogy na a másik csak színlelte a tetszést vagy az örömöt. Közben meg csak szolgáltatói hiba.

2021. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!