Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk srácok, mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk srácok, mit szólnátok, ha egy lány ismeretlenül megdicsérne titeket?

Figyelt kérdés

Ma a buszon láttam egy fiút, aki nagyon megtetszett. Félénknek tűnt, olyan kis kockának, egyszerű frizurával, szemüveggel. Nagyon megfogott, szerintem helyes. Ő nézett rám először, egy ideig figyelt is. Gondolkodtam, hogy odamenjek-e megdicsérni, de bedugta a fülhallgatót és kifelé nézett az út hátralevő részében.

Ti mit szólnátok hozzá, ha egy lány odamenne és megdicsérne, hogy milyen helyesek, aranyosak vagytok? Nincs tapasztalatom ilyen téren, nem tudom, hogy furcsa-e, vagy esetleg megijedne, mert elég félénknek tűnt.



2021. szept. 22. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is meglepődnék, mosolyognék rajta, feldobná a napom, egyszóval jólesne :) 26f
2021. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én régebben igencsak félénk voltam, és nem ok nélkül, ugyanis egy sor társas helyzetet egyszerűen nem tudtam kezelni. Ezt sem tudtam volna: reakcióként valami béna poént, vagy végtelenül unalmas sablonválaszt tudtam volna csak benyomni, majd zavaromban rohamtempóban spuriztam volna lefelé a buszról. (otthon pedig vertem volna a fejem a falba, hogy önként odajött hozzám a lány, én pedig két értelmes szót nem tudtam kinyögni)
2021. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egészen biztosan jól esne egy ilyen pozitív megerősítés. (Egy idegen leánytól meg pláne.)

Bár én annyira nem vagyok félénk típus-inkább zárkózott-, de ha beleillik a kulcs a zárba, megnyílok. 🙂

Szóval, szerintem ha látod legközelebb, nyugodtan szólítsd meg.

2021. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Ilyen egyàltalàn lètezik?


Előfordult , hogy tüzet vagy zsepit kèrt valaki, meg ilyenek.


De Nő , buszon, fèrfihoz így?

Jól àll a szemüveg, mennyi 😆


Nem szokvànyos , én meglepődnèk, próbàlnàm utána feldolgozni

2021. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Egy percig azt hittem, hogy én vagyok a kérdésben szereplő srác. Félénk és szemüveges vagyok, ma jöttem haza suliból, a buszra felszállt egy szép lány, rá mosolyogtam, ő is nézett engem. Egyedül a füllhallgató nem stimmel.

Nagyon meglepődnék, ha ilyen történne. Tuti, hogy zavarban lennék, de nagyon örülnék neki.

2021. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Meglepődnék, de nem tudom ezt hogy "illik" lereagálni, az tuti bepirulnék, mint a paradicsom.
2021. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy mintha lett volna valami fekete vezeték nélküli fülese. Mondjuk annak ellenére, hogy szemüveges vagyok és hordom is, jelenleg nem látok olyan sokat(romlott a szemem sajnos). Egész magas volt és cuki mackós.
2021. szept. 22. 21:59
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


Azért mert bedugta a fülest és kifelé nézett az út hátra levő részében, attól még odamehettél volna hozzá, szerintem feldobtad volna a napját. Megérinted a vállát, azonnal ki is kapja a fülest a füléből és rögvest rád figyel és elkezdtek kicsit beszélgetni.


Szerintem biztos örült volna neki. Legalábbis én fiúfejjel örültem volna. ☺

2021. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Makognék, mekegnék valamit, de nem lenne semmi sem.
2021. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
attól még mert félénknek tűnik valaki, te lehetsz otvar ronda és ott helyben telibe hány a srác..
2021. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!