Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek azt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Only a man kérdése:

Hogy viselitek azt, ha a párotok közösségi oldalon (facebook/instagram) más nőket/férfiakat lájkol, szívez?

Figyelt kérdés
Van aki szóvá teszi, vagy lenyelitek és nem foglalkoztok vele?
2021. szept. 23. 04:30
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Nem zavar
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, olyan párt választottam aki nem csinál ilyet.
2021. szept. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Zavarna. Egyertelmu h nem veszi komolyan a kapcsolatotokat.
2021. szept. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokása idegeneked kedvelgetni, csak a rokonokat, barátainkat. Azokat meg én is szoktam, szerintem természetes. Ha idegenekkel csinálná ezt, zavarna, de nem azért, mert féltékeny lennék, hanem mert mindig is úgy gondoltam, hogy ilyet a primitívebb, szellemileg visszamaradottabb réteg csinál csak. A kirakatot is csak a buta gyerekek szokták nyalogatni, a felnőttek megállnak, megnézii és mennek tovább.
2021. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

A bnoimet kezdte like-olgatni.

Balhé lett.

Es direkt azert, mert mondtam korábban neki, h van pár r.banc bnom, akik minden pasimra rászállnak(csak ugy egotuningbol mert nekik van barátjuk). Magyarán elárultam neki a félelmeim, szerettem volna ha összetart velem, ezeknek a bnoimnek be se merem mutatni, r.bancok egyszeruen.


Erre neki állt őket like-olgatni.


Aztán én gyorsan le kellett igy tagadjam a bnoim elott(mikor kerdezik ki a baratom akkor kitaláltam egy masik pasit)errol a párom nem tud, de el kellett simitanom valahogy.


Aztan a kéoembe vágta a baratom azt hogy nem is repült rá senki minek mondtam hogy a baratomra tapadnak es ugy akart engem beállitani, mintha vmi fóbiám lenne alaptalanul.



Magyarán elárult.


Kértem arra h a r.banc bnoimet hagyjuk ki a kaocsolatbol.

Kérdem én, miert kezdte el like-olgatni őket szerintetek?

2021. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Más nőkkel azt cainal amit akar. Ha flortolni ismerkedni akar a neten, azzal en nem tudok mit kezdeni, menjen ha menni akar.

De ne az én köreim elott járasson le. Ne a bnoimmel kavarjon már..

2021. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavar. Ezen kiakadni nem más, mint hiszti. Csak egy idióta hiheti azt, hogy a párja egyedül őt tartja szépnek.
2021. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

6

Nem a szépnek tartásról van szó, hanem a számodra értelmetlen, párod számára szégyen viselkedésről. Mert a kúrólájkok meg mások után forgás konkrétan ez.


Annyira gyász ez a viselkedés, mintha látnál egy fél pizzát a kukában és kiennéd belőle. Mindenki tudja, hogy néha van olyan étel is kidobva, ami még ehető, de kulturált ember nem eszik kukából, mert azt a benyomást kelti, hogy otthon éhezik.

2021. szept. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

6 a like sok esetben felhívás keringőre.

Ne tegyunk már ugy naivan, mintha csak tetszik gomb lenne

2021. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vadidegenek képeit likeolja még régebbről is, vagy ha ismerős rak ki új képet azt belikeolja? Mert rohadtul nem mindegy. Első nem okés, második igen.
2021. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, kiket like-olgat?

Mert ha ismerősöket, barátokat, kollégákat stb, azzal semmi baj nincs.

Ha random csajokat, akik szándékosan nyálcsorgatós képeken kelletik magukat, az más tészta.

Nekem is vannak férfi ismerőseim fb-n, instán, megy a like oda-vissza ha olyan, nincs mögötte semmi, a közösségi médiában a like (normális embereknél) részben a személynek szól (barát képét akkor is like-olom, ha nem tetszik maga a kép, mert ő a barátom), részben a fotónak (pl kiteszi ahogy épp lefutotta a maratont, nem azért megy a like mert hú de bejön a pasi, hanem mert díjazom a teljesítményt).

Önmagában minden like mögé megcsalási szándékot látni, vagy hogy hú én már nem is vagyok jó neki, elég gáz.

Ha ilyeneken valaki kiakad, ott vagy 0 önbizalom van, vagy a párjában nem bízik, akkor meg a kapcsolat szar, nem a like-olás.

2021. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!