Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt jöhetett össze az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt jöhetett össze az exem azzal a pasival aki miatt voltak vitáink?

Figyelt kérdés
Röviden annyi lényeg, hogy mi 3 évet voltunk együtt. 2 hónapja ért véget a kapcsolatunk de igazából még 1 hónapja is tett olyat az exem amiből az jött le, hogy nem vagyok közömbös számára. Anno a munkahelyén volt egy nála kb. 8-9 évvel fiatalabb srác, aki eléggé alkoholista és kábítószeres életet élt. Féltékeny voltam ennek ellenére, a párom persze megsértődött, hogy én lealacsonyítom, hogy azt feltételezem őt érdekli egy ilyen semmire kellő, illetve hasonló dolgok voltak. A napokban kirakták az egyik jól ismert közösségi oldalra, hogy összejött az exemem ezzel a sráccal végül. Én teljesen ledöbbentem, hogy végülis magát alacsonyitotta le. Érzek benne némi olyat, hogy már csak azért is, hogy nekem okozzon fájdalmat mivel anno én nem szivleltem, hogy ez a srác a közelében dolgozik. De lehet én gondolom rosszul.
2021. szept. 24. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul gondolod. Azért jött vele össze, mert eddig is joggal voltál féltékeny.
2021. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem jön össze valakivel bosszúból, legalabbis nem ebben az esetben. Mar csalt teged, jól láttad!

Túl nagyot látsz magad körul, nem minden miattad történik

2021. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már egy jó ideje nem èrdekelted a csajt , nem hogy most , neked is tovább kellene lèpned
2021. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelen van egy másik férfi is egy kapcsolatban az nem véletlen..
2021. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanez volt velem is, csak én vagyok a nő. Féltékeny voltam egy nőre, majd még ő sértődött meg, hogy én féltékeny vagyok arra a nőre, bottal sem piszkálná meg rengeteg negatív dolgot mondott rá. Szakítás után 1 hónappal vele volt, és merem feltételezni mindezekből, hogy már mellettem kavartak. Vannak ilyen gerinctelen emberek, mint az exed meg az én exem, ennyi a történet.
2021. szept. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen voltál féltékeny, mert már akkor is tartott köztük.

Az exed most saját magát minősítette, szerintem ne nagyon foglalkozz vele.

Tiltás, törlés....

2021. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindig is ezt csinálta. Csak az esik rosszul, hogy hazudott. Van 2 gyereke, egyedül nem tudja őket eltartani. Kellett egy újabb palimadár aki besegit.
2021. szept. 27. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miben segit be egy alkoholista drogos palimadar? A gyereknevelesbe? Vagy a fizetes elivasaba?
2021. szept. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Most valószínűleg rendbe szedte magát a srác, hogy bizonyítson, bár nem tudom meddig fogja bírni pia és szer nélkül.

Igen, a volt párom anyagilag le tudja húzni, a srác viszonylag elfogadhatóan keres, kérdés, hogy ő fogja ezt akarni hosszú távon, hogy beszáll még két gyerek nevelésébe vagy lelép. Közel 10 évvel fiatalabb a srác mint ő.

2021. szept. 28. 05:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tartós a kapcsolatuk.

Viszont a 2 gyerekes exed hitvány alak. Nem azért, mert téged megcsalt.

Azért, mert a két gyereke közelébe enged egy kábítószeres, alkoholista alembert. A gyerekek azt látják, és gyakorlatilag kiskorú veszélyeztetése miatt lehetne szólni a gyermekvédelemnek.

2021. okt. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!