Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan , hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan , hogy egy férfinek kvázi csak a pénz a piaci értéke? Lehet , hogy a közönséges spermiumot könnyebb "kitermelni" de ahhoz hogy minőségi legyen a cucc az már egy egészen más kérdés.

Figyelt kérdés

Illetve a gyereknevelésben is van szerepe a férfinek akár otthagyja a családját akár mindent megad nekik.

Lehet , hogy a férfi arra vágyik , hogy sokszorosítsa önmagát 1000000szor de minél többször másolunk le valamit annál értéktelenebbé válik.

A nő szerepe szerintem , hogy kiválassza mi is kell neki: egy olyan férfi aki nem ad semmit csak egy spermiumot a több millió közül? Vagy egy férfit aki mindent megad+ a legjobb spermiumot a több millió közül?


2021. szept. 25. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi a konkrét bajod?
2021. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az agysorvadas szintet lépett.
2021. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Menjünk sorba a mondataidon:

Akik pénzben mérnek embereket, azok felszínesek, pszichopaták stb. De azért mesze nem a többség.

Én nem tudom mivel teszed minőségivé a cuccod, bár lehet itt a személyiségre gondolsz.

Van szerepe a gyereknevelésben, de ha lelép, és soha többé rájuk sem néz, akkor nincs.

Szóval egy férfi első gyereke a legértékesebb, és utána egyre kevesebbet érnek??

Egy nő két veglet közül választhat? Mi van?

2021. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Sokan sokféle hülyeséget mondanak, ne foglalkozz velük!
2021. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Minőségi legyen a cucc" 😂
2021. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3as dehogy mondom azt, hogy értéktelenebb a gyerek aki később született csak nem fog tudni annyit foglalkozni vele az apja ha mondjuk 8 gyereke van mintha csak 2 lenne.

Én nem mondtam , hogy nekem van az a nagy minőségi cuccom:D

Nem kell 2 véglet közül választania ( csak ha akar)



Köszi 4es:)

2021. szept. 25. 08:31
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze minőségi de ez egy másik kérdés
2021. szept. 25. 08:34
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

A pénz az sikert tukroz eleve.


Akinek van esze tanulekony ambíciozus nem fejreesett pancser, azok altalaban elerik a celjaikat igy penzuk is lesz.

Gyakorta a nőkhöz se hülyék igy nőik is vannak.


A pénz az csak okozat. a lenyeg az ember ami mögötte van.

Ahol penz van es nők, amögött van IQ es EQ is rendesen. Azaz nagyon jo utódörökítő alapanyag.

2021. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
#8 Ekkora f@szságot! Ahol van pénz, amögött van IQ és EQ is rendesen??? Pont azok szoktak sok pénzt csinálni, akik lelketlenül keresztülgázolnak másokon. Felfelé nyal, lefelé tapos. Egy minimális IQ kell hozzá, nem mondom, de inkább csak érzék a többi ember elnyonására. Tisztelet a 0,001% kivételnek.
2021. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Mai nap második húzása. Az első, hogy a jóképű pasik agresszív, erőszakos barmok, most meg a siekres emberek csak elnyomnak másokat és erőszakkal törnek előre.


Lúzerek gyülekezete.

2021. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!