Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te párod vágja az orrszőrét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod vágja az orrszőrét?

Figyelt kérdés

Minden felállásban érdekel, akár nő, akár férfi, kinek kellene és kinek nem. Csak azért, mert most jön a náthás időszak, és hiába fujja ki az ember az orrát, beleragad a cucc. Másoknál is látom tömegközlekedésen(ugye amikor ülök, ők meg állnak).


Furcsának tartanád, ha a párod vágná? Vagy inkább kellene neki?


2021. szept. 25. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nem esztétikus az orrból kikandikáló orrszőr, én vágom, de csak annyira, hogy szép, rendezett legyen. Fontos szerepe van a kórokozók elleni küzdelemben, nem szabad kitépni.
2021. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alap.
2021. szept. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Pàrom is. Csak nekem fura hogy ffiaknak ilyenekre kell vetemedniuk kulonben szájig érne az orrszőrük..

Kellemetlen a tudat.


De a külsősök meg csak annyit latnak hű milyen jo pasi igazi ffi es majd' hasra esnek elotte meg a pénzétől.

2021. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
*szoval az én párom is vágja.
2021. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Orr? Az semmi! A fülből mekkora pamacsok tudnak kilógni.
2021. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lóg ki az orrából, szóval nem vágja. Elég fontos biológiai funkciója van, szóval jobb is, hogy nem teszi.
2021. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami kilóg azt mindketten levágjuk
2021. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én az orrom vágattam le. Hétfőn a füleimet fogom.
2021. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem a kilógóra gondoltam, hanem ami belül van. Ugye oda szárad az orrváladék, és ha kifújod sem jön ki.
2021. szept. 25. 14:25
 10/12 moozygoo ***** válasza:

Nincs párom, de én néha vágom.

27F

UI.: Remélem nem ezért nincs párom 🤣

2021. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!