Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan,aki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,aki nem akar házasságot,sem gyereket, csak egy stabil élettársi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolkodik még így rajtam kívül valaki?
2021. szept. 25. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, ezen kívül kb. 10-ből 6-7 ismerősöm így van ezzel, ha az arányokat nézzük.
2021. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Ha egy vonzó gazdag pasi lennék, én még élettársi kapcsolatot sem akarnék. Élnék a hobbijaimnak, kutyáznék, jól érezném magam, és nem foglalkoznék a rohamosan pusztuló társadalmunkkal. Rövid, laza kapcsolataim lennének, csajozgatnék, buliznék, boroznék. Találnék hasonló haverokat, akikkel szociális életét élnénk.

Lenne egy kellemes otthonom egy békés előnyös helyen, ahol nem részesülök a társadalmi pusztulásból, de még csak nem is látnám, mi történik. Gondtalan, könnyed, örömökkel és élményekkel teli élet...

Álom 😥

2021. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
#2 Te jó Isten.
2021. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Kénytelen voltam belegondolni abba, hogy milyen lehet családot választani magamnak, amibe nem beleszülettem, hanem az enyém.

Abba is bele kellett gondolnom, hogy valaki a feleségem lenne.

Ha viszont nem találkoznék mindenfelé ezzel a tipikus családi modellel, akkor magamtól eszembe sem jutna.

Az én párkapcsolatom nem a külvilágnak szólna, és akkor sem férne bele az életünkbe az életünk feladása (gyerek), ha kétszer ennyi időm lenne mindenre. Túl sokat voltam egyedül.

2021. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
2021. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Én teljesen megértem, ha valaki nem akar házasságot és gyereket, de szerintem kicsit túlzó elképzelések vannak azzal kapcsolatban, hogy a gyerek milyen rossz. A sima fajfenntartó ösztön még mindig működik az emberek nagy részében (de nem tudom, hogy nagyobb részében-e).


De tényleg nem látom be, mi gond lenne azzal, hogy valaki nem akar házasságot és gyereket.

2021. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

2

Mi akadályoz meg ebben az életformában? Nem vagy gazdag és vonzó? Ha nem vagy az, akkor csak a csajozás maradna ki, a többi mind megvalósítható lenne, nem?

2021. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik.
2021. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
7es: a pénz és a vonzerő. "Csak" ez a kettő.
2021. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

9

Én azt kérdeztem, hogy a NEM CSAJOZÁSBAN mi akadályoz meg.

2021. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!