Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem átvert, mással meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem átvert, mással meg tökéletes élete van. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vetettem egy pillantást az exem adatlapjára, és azt látom milyen tökéletes élete van. Nem fogok részletekbe menni, de engem csúnyán átvert. Velem is úgy ismerkedett össze, hogy mellette barátnője volt, és úgy írogatott nekem. De végül más dolgokban is elbánt velem, teljesen elvette az önbizalmamat, bár ennek ellenére én szakítottam vele. Akkoriban nem tartottam magam egy értékes, jó embernek, bár jobb, de még most se vagyok kibékülve magammal.

Bár már nekem is van azóta párom, de nekünk nem alakulnak olyan könnyen a dolgok, még közös házunk sincs, se semmi.

Viszont az exem fél évvel utánam összejött egy idősebb nővel, a nő 36 éves, az exem 28. Ahogy ismerősöktől visszahallottam, el kellett vennie a nőt, mert teherbe esett 4 hónap után. Nekem mindig azt mondta lenézi azokat a nőket, akik gyerekkel varrják rá magukat egy férfira, k.r.vának is nevezte az ilyen nőket. Most ő a legjobb apa, férj, és társ a Facebookon a felesége szerint. Kapják a jobbnál jobb kommenteket, miszerint milyen szép család így együtt.

A Facebookon is szórakozott velem, hol levette hogy együtt vagyunk, hol pedig feltette. Most jelenleg neki nincs kiírva hogy házas, bár eleinte mikor elvette a nőt, dicsekedett a házassággal is.


2021. szept. 25. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ne izgulj ezen. Ahogy a mondás tartja, "Hodie mihi, cras tibi".
2021. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt kajak elhiszed? A kirakatot?
2021. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a közösségi oldalon látszólag tökéletes élete van nem biztos h tényleg az

Barátnőm Facebook oldala alapján tökéletes az élete,a férje,a házassága

Közben meg a férj össze vissza csalja,barátnőm tud erről de megbocsát mindig

Ne higyj annak amit látsz a facen

2021. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem higyj a Facebook látszatnak, ez csak vetítés.

De olyat már én is többször láttam, hogy szegény barátnőjét éveken át hülyíti a fazon, "nem szeretne még elköteleződni", a következőt meg 1 éven belül feleségül veszi. :/ Ezért nem szabad ezt sokáig eltűrni (szerintem).

2021. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Szétbasz az ideg az ilyen nőktől mint te vagy. A FB alapján m9ndsz vélemènyt?

Olvass 77 magyar népmesét. Annak legalàbb van igazságtartalma.

2021. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Ennyivel jobb az új párja. Gondolom az nem is nézegeti a,Facebookon az exeit stb...
2021. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne mással boldogabb mint Veled? Amúgy nem a közösségi média ami alapján meg lehetne ítélni. Jobban passzolnak az új párjával, megtalált olyan dolgokat Benne , amit Benned nem, így Ő is másabb és változik. Az emberi kapcsolatok már csak ilyenek.
2021. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!