Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg a gyermekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a gyermekünk felügyeletét erre az 5 hétre?

Figyelt kérdés
Volt párommal van egy közös 3,5 éves gyermekünk, akit 2-2 hetes váltásban nevelünk, de közben is szoktunk találkozni, hármasban, olykor ötösben (új párjainkkal) is csinálunk közös programokat. Október elején 6 hétre külföldre kell mennem, nagyon korlátozottan lesz lehetőségünk tartani a kapcsolatot. A gyerek otthon fog maradni, a kérdés csak az, hogy kivel. 1. opció, hogy a volt páromnál és barátnőjénél lesz mindvégig. 2. opció, hogy a jelenlegi párommal lesz. 3. opció, hogy elviszem vidékre a dédnagymamájához, bár így hosszú ideig nem tudna oviba járni (mindkettőnk szülei még dolgoznak, messze is laknak, így az nem opció). Valamint az is felmerült bennem, hogy oldjam meg, hogy minél kevésbé érezze a hiányomat? Arra gondoltam, hogy felmondok néhányat a kedvenc meséiből, amit majd lejátszik neki esténként az, akivel lesz, valamint tervezek csinálni neki egy visszaszámlálót, hogy lássa mennyit kell már csak várnia a hazamenetelemig. Bármilyen ötletet szívesen fogadok még.
2021. szept. 27. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Tudsz neki webkamerán keresztül mesét olvasni, nem fontos felmondani.
2021. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nagy valószínűséggel nem tudunk csak nagyon korlátozottan beszélgetni, plusz minden jel szerint nem egyedül leszek a szállásomul szolgáló szobában.
2021. szept. 27. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Elsősorban az apukájával egyezzetek meg, mi lenne legjobb a kicsinek. 6 hétig vidéken a dédnagymamánál... ez szerintem rettentő változás egy ekkora gyereknek. Én hagynám a kétheti váltást, csak a veled töltött időt a párod vállalná - ha vállalja. Apukánál meg ahogy eddig.

De ezt ti ketten, vagyis inkább hárman kell eldöntsétek.

2021. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a másik szülő meg tudja oldani, akkor én egyértelműen nála hagynám.
2021. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!