Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől erkölcstelen ember leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől erkölcstelen ember leszek?

Figyelt kérdés

Van egy lazább kapcsolatom egy 45 éves férfivel. Több sima szexkapcsolatnál, de nem nevezném valódi párkapcsolatnak. Mindketten függetlenek vagyunk. Szeretünk egymással időt tölteni és a szexben is nagyon jól összepasszolunk. Én egyetemre járok és nagyon nehéz összeegyeztetnem a diákmelóval, ami miatt kevesebb idő jut a partneremre. A partnerem felajánlotta, hogy hagyjam a diákmelót, majd ő támogat, mert szeretne több időt tölteni velem és nem szeretné ha folyton fáradt lennék. Belementem, de azóta is tépelődöm. Alapvetően nem hiszem, hogy sokat változna ettől a kapcsolatunk, ráadásul a kezdetekben nem is volt szó anyagi támogatásról. Az eszemmel tudom, hogy nincs azzal baj, ha a partnerem önszántából támogat. Mégis, a korkülönbség és az anyagiak miatt félek, hogy ez már olyan, mintha valami sugar kapcsolat lenne. Tiszták a szándékaink és bármikor szakíthatunk, mégis van egy kis bűntudatom.

22l



2021. szept. 29. 18:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2021. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

A sugardaddyzes miota erkolcstelen?


Az az erkolcstelen ha akaratod ellenere vagy penzert valakivel...

2021. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Helyesen van bűntudatod. Igen, erkölcstelen, mondjon itt bárki bármi mást :)
2021. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Jól érzed, fizet a szolgáltatásér cserébe. Teljesen mindegy hogy kezdődött
2021. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Nincs benne semmi rossz. Ő ezt szeretné, nem kényszeríti senki. Neked is jó és neki is.
2021. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Rátok tartozik, sztm ezmiatt nem kell így érezni magad!
2021. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

2,3

Azétt ez nem sugardady...

Tehát, ha valakivel egyutt vagyok/randizni kezdek, és ő fizet nekem mindent, (ugye alap, hogy a férfi fizet mindenhol) akkor az sugardady kapcsolat?


Kedves kerdező!

Én ugyanebbem a helyzetben voltam. Immáron a felesége vagyok 😊

2021. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Aki azt mondja, hogy nem az a kurvázást is így ítéli? Végül is pénzért szexelnek mindketten!
2021. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk neked, hogy erkölcstelen ember vagy akkor mit fogsz tenni, elutasítod a segítségét?


Fogalmam sincs minek tetted fel ezt a kérdést.

2021. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ha nem fizetne, akkor is összejárnék vele, hiszen eddig is így volt. Annyival rosszabb, hogy segít is mellette?
2021. szept. 29. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!