Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, Karácsony Gergely vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Karácsony Gergely vonzó férfi szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok véleményt lehet hallani, hogy milyen cuki, helyes, kisfiús, úgy megsimogatnák a buksiját. Mások meg azt mondják egyáltalán nem férfias, túl vékony és az arca sem szép. Milyennek tűnik kisugárzás szempontjából? Elemzők szerint a testbeszéd sem az erőssége.

2021. szept. 30. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Vonzó
Átlagos
Átlag alatti
67 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Politikusként nagyon szimpatikus. Egyébként meg sajnálattal jegyzem meg, hogy bizony elkelne neki némi fogpótlás.
2021. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
57%
Magas és jóképű. Ha kondizna tökéletes lehetne.
2021. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszik ÉS politikusként is szimpatikus.
2021. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
46%
Karácsony Gergely? Vonzó? Ez a kettő nem fér meg egy mondatban
2021. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
38%
A jóképű nem itt kezdődik, kifejezetten ronda arca van szerintem, amin az összevissza fogai sem segítenek. A férfiatlan, teszetosza, nyámnyila kisugárzásáról meg ne is beszéljünk. Egy katasztrófa összességében. Ismerek férfiakat, akik nem kifejezetten jóképűek, de olyan férfias, határozott, vonzó az egész megjelenésük és kisugárzásuk, hogy azt se tudom hogy hívnak, ha a közelükben vagyok. Meg vannak a tipik szépfiúk, akik kifejezetten jól néznek ki, szép arc, jó test, de kisugárzás nulla. Az ilyen sem mozgat meg. Aztán vannak a Karácsony Gelgelyek, akik rondák is és olyan szinten mínuszba rúg a férfiasságuk, hogy az már fájdalmas. Egy anyuci kis hülyegyereke jut róla eszembe.
2021. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
5+ ja és politikusként szintén kuka, egy értelmes mondata és intézkedése nem volt még politikusként. Bugyután vigyorog, makog összevissza, próbál nagyokat mondani, de egyszerűen szánalmas az egész ember úgy, ahogy van.
2021. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%
Undorìtó alak.
2021. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
48%

Politikusként nem mondok róla véleményt mert azt nem szeretik hallani az emberek és lepontozzák...

Pasiként szerintem szexi

2021. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
46%
Én pasi vagyok, így rám nem vonatkozik a kérdés. De annyit megjegyzek, hogy emberileg alapvetően szimpatikus. Velem rendes volt, adott nekem egy autogrammot.
2021. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%
#6 Megígérte, hogy 14 év alatt ingyenes lesz a tömegközlekedés Budapesten, megtette. Nagyon jó interjúkat olvastam vele, értelmes férfi. Bezzeg Orbán csak hazudozni tud, nyomja a propagandát, ellentmond az 1-2-5-10 évvel korábbi önmagának. Nagyon hiteles, mit ne mondjak.
2021. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!