Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség, nagyon más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség, nagyon más egzisztenciális háttér, nagyon eltérő személyiség. Lehet értelme?

Figyelt kérdés

Megismerem valakit, aki sajnos jóval idősebb nálam, a személyisége is nagyon különbözik attól, amihez általában vonzódom ( a nyugodt, határozott, “lassabb” emberek mellett érzem magam biztonságban, a nagyon pörgős, nyitott és totál extrovertált emberek mellett sokkal kevésbé). Teljesen mások az alapjaink is, nagyon másba születtünk bele, mást hoztunk magunkkal.

De mindketten elèg nyitottan, sajátosan gondolkozunk a vilàgról, tök érdekes dolgokról tudunk beszélgetni, valamiért elèg nagy hatással vagyunk egymásra, pedig amúgy egészen biztos vagyok benne, hogy én sem vagyok az ő esete. Az utóbbi időben már egyértelmű jeleit is adta annak, hogy valamit elkezdett érezni irántam. Ha nem figyelek oda, sokat néz, sokszor megérint, felvetette már azt is, hogy menjünk el valahová, szeret ilyen-olyan okkal odajönni beszélgetni, nagyon próbál megismerni. A korkülönbség valószínűleg őt is zavarja kicsit.

Ti mit tennétek? Valami azt súgja, hogy ebből nem lehet semmi, mert akàrmilyen érdekes, mèg ha az elején tudnánk is alkalmazkodni a másik habitusához és személyiségéhez, hosszú távon nem működne. Egyelőre erős vonzalmat sem érzek, ebben lehet, hogy a 20 év korkülönbség is benne van. Szellemileg viszont tök érdekes és izgalmas.



2021. okt. 1. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Leírtad a választ: Hosszútávon nem működne.

Nem együtt fogtok megöregedni. Kezdetben valóban érdekes lehet, megélhetitek az "ellentétek vonzzák egymást" dolgot, ami eleinte tényleg izgalmas és érdekes lehet, új tud lenni, de hosszútávon a hasonló kötődik a hasonlóhoz.

2021. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha a pasi az idősebb és pénzesebb, akkor simán működhet.
2021. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egyértelműen kijelenteni,hogy nem működhet, ahogyan azt sem,hogy működhet, illetve meddig.A korkülönbséges kapcsolatoknál mindig a gyerekvállalás kérdése kardinális. Semmi egyébnek nincs jelentősége,működik amíg működik.

Nézzétek meg hogy milyen kevés pár az aki igazán boldog, hány kapcsolat végződik válással, még akkor hosszú együttélés után is.

Kérdező, ne gondold túl. Ha szeretnétek, vagy szeretnél gyereket, akkor azt beszéljétek át. Egyébként meg örülj annak és értékeld ha boldogok vagytok.

2021. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
"elèg nagy hatással vagyunk egymásra" megnyugtatlak, csak rád van hatással. Nálad jóval idősebb embert nem fogsz megváltoztatni. A viselkedése meg arra utal, hogy lefeküdne veled. Ennyi.
2021. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzel "erős vonzalmat", akkor ne menj bele. Nem fog működni.
2021. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre erős vonzalmat sem érzek, ebben lehet, hogy a 20 év korkülönbség is benne van. Szellemileg viszont tök érdekes és izgalmas.


Az ilyent hívják barátnak.

2021. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont ezt gondolom én is, csak ez meg ott bukik el, hogy ő lehet szeretne többet, ha én belemennék a barátkozásba.
2021. okt. 1. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátság vagy több kérdést tisztázni kell, ez egyértelmű. És őszintének kell lenni mindkettőtöknek a másikkal szemben. Ha eltérő az igényetek nem szabad belemenni.
2021. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert ő többet akarna, nem kell belemenni. Nem is értem, miért merült fel, ha neked csak barátságként fekszik ez a dolog. Ha ő nem tudja elfogadni, hogy max ennyi lehet köztetek, akkor ez van. Mással is fogsz tudni jókat beszélgetni. Meg olyat is találhatsz, akivel több is lehet.

Ami meg most van, az valószínűleg a kezdeti lelkesedéssel elmúlik. Minden új embernél szinte.

2021. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Lehet értelme, de lehet hogy nem, ez viszont mindenkinél fennáll...
2021. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!