Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha MUSZÁJ lenne végignézn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha MUSZÁJ lenne végignéznetek egy focimeccset egy jóképű férfiakból és egy előnytelen külsejű férfiakból álló focicsapat közül, melyiknek szurkolnátok?

Figyelt kérdés
Úgy vagytok vele, hogy a jóképű férfi szimpatikusabb külsőre, így azt akarjátok, hogy ők győzzenek vagy úgy gondolkodtok, hogy a csúnyácskább férfiak nyerjenek, mert nekik több szükségük van a sikerélményekre?
2021. okt. 3. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*focicsapat között
2021. okt. 3. 13:01
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Annak, amelyiknek 10 perc után látszik, hogy több szüksége van biztatásra. Addig mindkettőnek.
2021. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a kérdésnek mégis mi értelme?
2021. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha muszáj lenne végignéznem se érdekelne annyira, hogy bárkinek is szurkoljak. Ha muszáj lenne szurkolni (ami nem túl reális elképzelés amúgy), akkor azt választanám, aki ügyesebb, mert ők jobban megérdemlik. A külsejük itt semennyire nem számít.
2021. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamat ismerve úgyis bealudnék rajta tíz perc után, szóval egyiknek se szurkolnék. Ha tényleg végig kéne néznem, akkor se szurkolnék senkinek, mert egyáltalán nem érdekelne a dolog, inkább alákommentálnám mindenféle hülyeséggel, hogy bárki is vett rá arra, hogy megnézzem örökre elveszítse a kedvét attól, hogy még egyszer végignézessen velem egy foci meccset.
2021. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én mindig a bírónak szurkolok :'D
2021. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam focimeccset nézni, de még sose drukkoltam külső alapján. Amúgy sincs olyan csapat, ahol mindenki jól néz ki, se olyan, ahol mindenki ronda. Szóval előbb mutasd a csapatokat és megmondom.
2021. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az egyetlen, aki a jó pasiknak drukkolna.
2021. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szurkolnék, hogy minél kevesebb hosszabbítás legyen.
2021. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A jò pasiknak.
2021. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!