Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan a mai világban, hogy (vkit akit munkából, suliból, egyetemről, bárhonnét alig vagy csak látásból ismernek) csak úgy elhívnak randizni személyesen vagy fbon?

Figyelt kérdés
Én teljesen azt látom, hogy mindenki csak nézi a másikat de senki nem mer kezdeményezni soha.

2021. okt. 7. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az internet kinyírta ezt az egész kezdeményezősdit.

Szinte mindenki el van kényelmesedve, ebben a rohanó világban pedig ez már pláne nem túl gyakori.

2021. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy az, hogy a lányok olyan jó visszajelzéseket tudnak adni, hogy inkább nem is kezdeményezünk.

Én is egy teljesen normális srac vagyok. Ha a lány azt mondja, hogy nem, oké. De kb olyan reakciója van pár lánynak a leszólításra, mintha a fenekébe harapna az ember. Tényleg nem igazán értem.

2021. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szép lányoknál alap. Nagyon meglepődnének, ha nem hívnák el őket egy nap többen.
2021. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint mindegy hogyan kerül kapcsolatba a két fél, a szimpátia fontosabb.

Sajnos engem úgy átvert a csaj a munkahelyen, hogy azt hazudta van valakije, közbe a hátam mögött egy közös ismerősünknek állandóan beszélt rólam... én tudtam mindenről a közvetítőnek hála :) Mondja azt hogy bocsi, túl jó vagyok hozzá, megbízhatóbb, szerényebb srácot akar, Dögöljön meg.

2021. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Basszus 4es, miért van ez, hogy a nők félnek a tőlük dominánsabb férfiaktól? Inkább mostanába ninden nő nyomikkal jön össze. Én azt tapasztaltam, hogy inkább ők szeretnek kezdeményezni pl instán belikolják a képeidet vagy facebookon bejelölnek.
2021. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát én jelenleg ott tartok, hogy még "nyomi" se jelöl be egy se. Tényleg nem értem a helyzetet mert több srácról is tudom (közös ismerőstől is), hogy tetszek neki. Múltkor a saját fülemmel hallottam ahogy 2 srác kibeszélte, hogy én mit gondolhatok róla. Mindig körém állnak/ülnek, idegesen rám pillantgatnak, volt aki szemkontaktus közben a hajába túrt stb.

De kezdeményezni egy se mer, én pedig nőként nem fogok.

2021. okt. 8. 06:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Ök sem fognak már túl sokszor alázták meg öket
2021. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pedig ha akarsz valamit nem árt kezdeményezni, ma már tényleg eléggé szar ez az ismerkedősdi. Mindenki vár a másikra, de ebből nem lesz semmi. Tehát ha bejön valaki akkor nyugodtan kezdeményezz.
2021. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De hogyan? Nem akarok "kétségbeesettnek" tűnni se nyomulósnak. Nagyon nem ez a típus vagyok.
2021. okt. 8. 09:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen, a szép lányoknál továbbra is elég sokan kezdeményeznek a való életben, nekik nincs szükségük netes társkeresőkre. Hasonló igaz a magabiztos fellépésű, sármos, céltudatos férfiakra.
2021. okt. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!