Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretkezni két méteren?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretkezni két méteren? Úgy, h. az (is) örömteli/élvezetes (nem hiányérzetet keltő, nem szűkösnek ható) legyen? Szerelmeskedtek már innen valakik, v. ismerőseid két méter szélességű szobá(k)ban? Esetleg maximum két és fél méter szélességűben?

Figyelt kérdés
Ahol az ágy is maximum 1.6, netalán legfeljebb 1.8 méter szélességű volt, nem szélesebb - azaz standard ágy - mégis meghittek/romantikusak, v. alkalomadtán szenvedélyesek voltak az együttlétek?

2021. okt. 9. 23:14
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ahol az ágy is maximum 1.6, netalán legfeljebb 1.8 méter szélességű volt, nem szélesebb - azaz standard ágy - mégis meghittek/romantikusak, v. alkalomadtán szenvedélyesek voltak az együttlétek?
2021. okt. 9. 23:14
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok fáradt, de nekem kicsit zavaros a kérdés.

Tehát lehet-e jót szexelni kis szobában? Ez a kérdés? Mert akkor igen. Valakik autóban is tudnak, na nekem az már kényelmetlen.

2021. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Persze. 1.6×2.0 a legtöbb franciaágy. Azokon azért már el lehet férni. Körbetáncolni nem fogjátok a szobát, de miért ne lehetne ekkora helyen jót szexelni?
2021. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Két méteren? Haver anno albiban egyszemélyes ágyon megoldotta, 90 centin. Apámék meg kispolszkiban. Csak kreatívnak kell lenni. (Vagy eléggé kiéhezettnek.) :)
2021. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Tartósan lehet-e csupán 2, maximum 2.5 méter szélességű szobában (standard méretű ágyban) hosszútávon éveken/évtizedeken át, úgy, hogy az nem megy az együttlétek meghittségének, romantikusságának, szenvedélyének rovására?
2021. okt. 10. 08:57
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy alkalommal simán jó. Évekig csak így, az már nem menne, kényelmetlen.
2021. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Inkább ez lett volna a kérdés: az éveken át ilyen hálóban zajló szeretkezések minőségének megmaradása, "klausztrofóbia" (tudom ez így némileg murisan hangzik) nem kialakulása.
2021. okt. 10. 08:59
 8/29 A kérdező kommentje:
Ez nem az utolsónak ment, de utolsó írásával előre válaszolt rá. Hát ha ez így van, akkor ez így nem fest előre jó képet...
2021. okt. 10. 09:00
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem báltermem van a 2.5 x 3 méteres hálószobámmal? Sosem hittem volna. Simán el tudnék képzelni egy 20 négyzetméteres helyet is mindenfelékkel, de amíg velem él a gyerekem, addig a nappali nappali marad:)
2021. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A szoba berendezése egyébként fényűző lesz, de muszáj ilyen kicsinek lennie, mivel kizárólag ez adja vissza az elegáns, padlótól-plafonig intarziás fával borított, art deco lámpatestekkel felvértezett, bársony kanapékkal rendelkező hangulatos vonatok hálóinak varázsát, miliőét.
2021. okt. 10. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!