Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hová tenni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hová tenni ezt a barátságot/szerelmet. Házas nő vagyok,és a másik fél is házas nő. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

3 évig dolgoztunk egymás mellett.

Már az elején nagyon gyorsan megnyíltunk egymásnak,és mi sem értettük hogyan,hiszen nagyon nehezen nyílunk meg embereknek.

Napi 8-10 órában beszélgettünk,jókat nevettünk,és rájöttünk hogy szinte majdnem egyformák vagyunk lelkileg,az élet,gondolkodás téren,szinte minden téren.

Ő 15 évvel idősebb tőlem.

Tavaly egyik nap elmentünk csajos estét tartani (többen) jókat beszélgettünk,iszogattunk és nevetgéltünk.

Ő velem szembe ült.

Össze néztünk,és jött az a bizsergő, mindent elsöprő érzés.

Tudtam,hogy ő is abban a pillanatban látott valamit bennem.

Aznap nem szóltunk egymáshoz.


Mivel egymás mellett dolgoztunk,így nehéz volt hogy ne figyeljem,ne érjek hozzá.

Szóvá tettem neki az aznapi csajos estét,de nem igazán akart róla beszélni.


Pár hét múlva össze álltunk munka végén a lányokkal,és beszéltem,rá néztem és láttam ismét valamit a szemébe,és ő is,megrázta a fejét,mint aki ki akarja verni a fejéből a gondolatokat.

Mondta sokszor nekem,hogy nagyon sokat köszönhet nekem,hogy szebbé teszem a mindennapjait,hogy a szürke életébe,színt viszek,és ilyenek.

Egyik nap elmondtam neki hogy bele szerettem,zavarba jött,de nem mondott semmit,csak hogy majd elmúlik és ilyenek.

Töbször észre vettem hogy figyel,miközben dolgozom,vagy másokkal kommunikálok.

Egyik nap mondtam neki,hogy van egy jóképű fiú a másik oldalon,ekkor láttam hogy lesütötte a szemét,és rosszul esett neki.

Rá pár napra,mondtam hogy van az x boltba,egy nagyon szépszemű fiatal fiú..

Nekem iszonyat rosszul esett,és innen elkezdtük egymást ilyenekkel bántani.

Sokszor próbáltam vele beszélni arról,hogy mit érez,de nem tudtam kiszedni konkrét dolgot belőle,csak annyit hogy ő is lát,és érez valamit..


Időközben sokszor viselkedtem nagyon rosszul,nem szóltam hozzá,vagy ő hozzám,de pár hosszi ölelés után elmúlt a haragunk.


Úgy éreztem,nem várhatok rá.

Bár nagyon szerettem, és nagyon vágytam rá,úgy éreztem,el kell engednem őt.

Mivel férjem van,és csodás kisgyerekem, úgy éreztem,ideje a baba project. (Neki is vannak gyerekei)

Hát,pozitív lett a teszt idén,pont akkor is egy olyan időszak volt,hogy nem szóltunk egymáshoz.

Utolsó nap volt nekem a munka helyen,sokan oda jöttek hozzám,minden jót kívánni,nem tudtam szabadulni,de a nő,nem jött oda,egy pillanatra láttam,mikor össze szedte a dolgait,és elrohant a mosdóba.

Pár napra rá,elmentem hozzá .

Nem mondott semmit,és nem tudtam kiszedni belőle semmit,hogy mit érez,gondol.

Azóta írtam neki születésnapjára,ő nem írt az enyémre.

Beszélni akartam vele,írtam neki,ő annyit irt,hogy nincsen mondani valója,és a kérdéseimre a válasz,itt van bennem.

Vissza néztem a képeinket,minden képen,ott van mellettem,a csoport képeken,közel bújva hozzám.

Sokszor álmodom róla,hol elküldöm magamba a p... hol sirva ébredek.

Mielőtt még elítélnétek,a férjem tudta ezt az egészet,megértette,és mondtam neki is,hogy nem hagynám el őt de úgy érzem ki kell élnem ezt a vágyam.


Ő nem mond semmit,így nagyon nehezen tudom őt lezárni,tudom hogy el kell felejtsem,de nem tudom hogy mit érzett/gondolt.

Azt is mondta,hogy olyan mintha már régóta ismerne, és én is pont így érzek. Előtte soha nem vonzòdtam nőkhöz,és rajta kívül ,és a férjemen kívül el sem tudom képzelni mással.



2021. okt. 11. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Jesszusom szállj már le róla... Nem egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit? Ráadásul gyereket vársz, térj már az észhez, így akarsz vele kavarni?
2021. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Kedves első,már nem írok neki,nem keresem őt.

Csak nem tudom hova tenni ezt az egészet.

Mert korábban mikor én nem kerestem,vagy nem szóltam hozzá, akkor ő keresett és o akart békülni.

2021. okt. 11. 19:31
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ennek az érzésnek a férfi változatát a bromance szóval írják le az angol nyelvben. A magyar wikipédia brománc-nak írja fiatal férfiak között. Végül is nyilván a nök között is előforduló homoerotikus töltetű baráti kapcsolat.
2021. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

biszex vagy...


én csodálkozom, h. ez a férjedet egyáltalán nem bántotta, sem az érzelmi megcsalás ténye.


másrészt nem mindenkinek könnyű ezt felvállalni, o1g tett arról, h. az lmbtq emberek szarul érezzék magukat.


erőszakos is voltál vele, a nyakára jártál, ez nem így működik...

2021. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Persze, Orbán Viktor a felelős a kérdező szerelmi tragédiája miatt is. Ki más?
2021. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt könnyű ezt feldolgozni,ez egy rejtett dolog volt bennem.

Ő mondta,hogy volt már lánnyal fiatal korában,tudta hogyan érzek,mégis olyan témákba kevertük magunkat bele..

Nem mondanám hogy a nyakára jártam,mivel amíg dolgoztam,ő sem tudott elengedni engem,volt hogy tényleg,úgy álltam hozzá hogy kész, befejeztem vele pár napja ekkor.márar nem szóltam hozzá, és arra értem be szünetről,hogy tele tette a táskám csokikkal,majd mosolygott,ez nem egyszeri eset.

De így találgatni,így lezárni ezt iszonyú nehéz nekem.

2021. okt. 11. 20:58
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

5 pontosan!

az a kirekesztő családpolitika, amit művel jó sok embert elriaszt attól, hogy szabadon megélje a szexuális irányultságát.

2021. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, vmilyen anyakomplexusod nincs ebben? ő jóval idősebb nálad.
2021. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#7 Elárulom hogy nem vagyok M.O-s.

Nem gondolom hogy köze lenne hozzá.

Nem is azt mondanám hogy model alkat vagy ilyenek.

Én mindig is fiatalnak láttam őt,bár vannak nagyon apró kis ráncai. Ő maga az a természetes szépség,csak őt láttam eddig annak.

Azt sem mondanám hogy tökéletes külsőre,vannak hibáim,úgy ahogy nekem is.

Ő az az ember,akit ha igazán nézel,észre veszed,vagyis, én láttam őt igazán.

Sokszor volt olyan,hogy játszottunk munka közben.

Gondoltam egy számra,ráírtam a kezemre,úgy hogy ő ne lássa,és esélye se légyen kitalálni,90% kitalálta.

Ahogy írtam korábban,ezt akkor ami zajlott,mi sem értettük.

De most végképp nem értem.

Azt mondta,soha senkit nem engedett ilyen közel magához.

Ő nem az a személy,aki feltűnési mániába szenved,inkább az a csendes.

Pont mint én.

Bár hozzám sok férfi oda jött,sok emberrel dolgozom,de nagyon kedvesen elutasítottam őket.

Volt olyan,aki oda jott hozzám,és szerelmet vallott,kedves fiú volt.

Az volt az utolsó napja,kezet fogtam vele,és minden jót kívántam neki,kedves voltam az emberekkel,vagyok is,és ekkor láttam a nőn, hogy ezek a dolgok nagyon rosszul esnek neki.

2021. okt. 11. 22:03
 10/23 anonim ***** válasza:

"Az volt az utolsó napja,kezet fogtam vele,és minden jót kívántam neki,kedves voltam az emberekkel,vagyok is,és ekkor láttam a nőn, hogy ezek a dolgok nagyon rosszul esnek neki."


Ezt kifejtenéd?


Egyébként nagyon hasonló helyzetben voltam. ☑️

2021. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!