Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írt már valaki levelet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írt már valaki levelet a szeretőjének, melyben bevallja az érzelmeit és szakít?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek? Mondd meg neki!
2021. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar írók / költők asszem írtak.
2021. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

En a páromnak irtam egyszer minzha a jövőből írnék neki.

Ugy akartam szakitas utan vmi nagypakolasnal ha majd megtalálja.



Most ...datum....van

Egyutt vagyunk ilyen olyan stb napunk van.(teszletezve)

Viszont tudom hogy ennek egyszer vége lesz.

Es nem mondhatom már el majd akkor azt, amit szeretnék a jővőben mondani, inkább leirom neked.

Amikor megtalálod es már rég nem beszelunk es reg nem vagyok veled akkor is szeretnem ha tudnád.


Es itt jon a

Szeretlek

A nosztalgia

Hogy miket sajnálok h nem élhettem meg vele

Vagy milyen problemakat sajnálok amiket soha nem oldottunk meg

Es stb


Érzelmes búcsú es jokívánságok.


Aztan rájottem hogy mivel eleve ő nem szeret ő szakít miatta van vége, ha meg is találná max csak az egoját legyezné hogy mennyire oda vissza vagyok tőle a jovőben is. Hogy a jövőben is csak utána (ex után)epekedem es keptelen vagyok boldogan elni.

Ugy szánalmasnak tűnt aztán az egész igy kesobb kivettem a relytekhelyrol es kidobtam

2021. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Folyt


Olyannak, aki nem kér a szerelmedből, nem is szeret, szerintem irto rossz húzás azt adni.

2021. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írtam neki, de nem szakítási szándékkal. Csak leírtam neki az èvfordulónkra, hogy mit jelent ő nekem, ès hogy szeretem.

Mikor elolvasta, percekig megrendülve ölelt magához.

2021. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Végülis csak majdnem szeretők voltunk. Semmit nem kellett bevallanom, első perctől fogva tudta, olyan zavarban voltam előtte, mint egy szűzkislàny. Ez tetszett neki. Amikor százhuszadjára is majdnem egymásra találtunk és 1 év után megint nem tudtam aludni, mert 5 percenként azt lestem, fent van-e Messengeren és mikor ír. Akkor épp 1,5 napja nem írt, félbemaradt a nagy beszélgetés, megint nem kérdezte meg, mi van velem...vártam én rá 1,5 évet is, nem 1,5 napot, de akkor ott rájöttem, hogy én ezt még egyszer nem tudom végigcsinálni. Nem akarok többé várni a nagy kegyesen hozzám vágott szexuális töltetű üzenetekre. Aludni akarok és nem a Messengeren lógni. Úgyhogy akkor hajnalban elköszöntem tőle és letiltottam örökre.
2021. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!