Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolat?

Figyelt kérdés
Így működünk lassan 2 éve. Közben meg szakad a kapcsolat mikor egyikünknek van valaki a láthatáron de most viszont nem. Közölte van neki egy 22 éves csaja, a pasi 43 éves (a lánya lehetne) tegnap előtt be ültünk egy étterembe egy barátjával, csak jó vélemények van rólam a pasi (45). Akivel 'együtt vagyunk' ott be nyigi miért nem jövünk ősze stb... Ezt se értettem. De a másik, hogy valami oka van annak, hogy nem akar komoly kapcsolatot, hanem a 22 evést választotta. Miért lehet ez? Én 31 vagyok. Volt, hogy el utaztunk ketten másik városba ketten jöttünk mentünk és kész. Nekem ez addig úgy jó amíg nincs komoly kapcsolatom, de nem értem miért húz ennyire a lánya korabeliekhez? Nem rejteget, fel vállal mindig bokol mennyire teszek neki stb....
2021. okt. 17. 16:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Fiatalabbra szeretne cserélni.
2021. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kapuzarasi...? Lehet benne valami?
2021. okt. 17. 17:01
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem érdekled!

A 22 éves mellett is meg fog húzni, ha alkalmat adsz rá, ennyi, és nem több.

Ha jót akarsz magadnak, akkor kipaterolod az életedből.

2021. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ki raktam 1,5 évvel ezelőtt nagyon nehezen ment, már szinte a zaklatásig jutottunk. Tegnap adtam az egésznek egy lehetőséget már eleve kíváncsiságbol.... A haverja totál az ellentéte neki. Egyszerűen annyit mondott a másik férfi neki is volt ennyire fiatal kB 6 hónapig húzta vele és még unta. Ezek kB 1 éve együtt vannak. Én tudok a csajrol de ő rólam biztos, hogy nem!!! Azóta 1,x feküdtem le vele és nem is vagyok hajlandó!!!! Ha tényleg ennyire nem erdeklem akkor 2 éve miért nem hagy békén? Volt, hogy nagyon csúnyán ősze vesztünk, el küldtem le tiltottam, akkor zaklatott... Akkor ezt miért csinálja?
2021. okt. 17. 17:10
 5/30 A kérdező kommentje:
1x'se
2021. okt. 17. 17:11
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szexkapcsolat! 1x ráugrott a leesőre.

Magadon gondolkodj inkább, minek tartod vele a kapcsolatot?

2021. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én tudom, tisztában vagyok vele. Mivel 3 éve nincs komoly kapcsolatom így mint unalom uzonek tartottam én őt... Semmi másra... De amiket ő csinált ahogy olvasható is nem tudtam hova tenni, nem értem mire jó
2021. okt. 17. 17:18
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Akkor kefélj a haverjával, ha az különb.
2021. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem kefelek egyik se... Normálisan fájna válaszolni? Nem és pofa nélkül nagyon megy bunkozni
2021. okt. 17. 17:35
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért csinálja, mert tartod vele a kapcsolatot. Ha azt mondanád, hogy nem, akkor már rég nem keresne.
2021. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!