Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy kúrólájk?

Figyelt kérdés
2021. okt. 17. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nagyon sok like nem arrol szol csak, hogy szia szép vagy.


Illetve ha barkinek is ezt mondanád az utcán, már az is félreérthető.

2021. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ennek van értelme? Az ilyen "pucéran pózolós, pucsítós" képekhez mindig érkezik egymillió lákj és legalább 500 roma beírja alá, hogy "csuccsantatám a buládat csaje" meg 1000 proli munkás ugyanezt csak nem kisebbségi akcentussal.


Még akkor is, ha a kép egyértelműen a netről lett leszedve és egy troll rakta ki. Idióta, gyülevész banda.


A "kúrólájknak" nincs értelme. Egyedül az elkúrólájknak, de azt csak Fletó alkalmazhatja.

2021. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Van. Az exem mivel ronda volt mást nem talált, csak engem.. de a közösségi oldalán 500 15-17 éves kislány ismerőse volt és ezeket folyamatosan lájkolta.. az önbizalmamat leépítette.. gondolom ezekre gondolt szex közben.. ha elmentünk valahova, mindíg lihegett egy kismuff után..
2021. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
#3 Az az utolsó bekezdés legendás. 😂
2021. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Hajaj...de még mennyire. És nem csak ilyen alpári stílusban. Többnyire van előzménye. Van egy ismerősöm, aki évek óta mindent belik-ol nekem, privát üzenetben is átmegy egy határon, de még sose mondta ki, mert igyekszem falat vonni közénk és ezt azért érzi. De elég egyértelmű nekem, hogy csak csettintenem kéne. Van olyan is, aki viszont nagyon elgondolkoztatott, mert meg voltam róla győződve, hogy nem érdeklem és a pasikat szereti, aztán valami átkattant nála és életemben annyi szívecskét nem kaptam senkitől, mint tőle. Szerintem akart valamit, de több okból sem reagáltam, nem akartam sem beégni, sem beleszeretni. Volt más, aki nem is volt ismerősöm, mégis belike-olt, korábban őt töröltem. Na az a like is célzattal érkezett. Neki én is küldtem olyan like-ot, amit mondhatunk kurolike-nak. Vette is a lapot.
2021. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Te még nem láttál olyat? 😮 Keresni se kell!

Minden kicsit is szebb lány "nézd milyen szép vagyok, tetszem magamnak, ugye neked is?"-típusú, sokszor dekoltázst vagy popsit mutató fotója alatt tucatjával, százával vannak a kúrólájkok. A szépfiúk feszítős képei alatt is akadnak. Jelentése egyenlő a "dugnálak"-kal és az "aládfeküdnék"-kel.

2021. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt olvastam a kúrólájk azt jelenti, mikor egy ellentétes nemű, akivel már ismerősök voltatok, korábban feltett képedet lájkolja. Nem a sima lájkokra mondják a kúrólájkot.

Az érdekelne, hogy aki a fentebb leírtak szerint jár el az mindenképp a vonzalmát akarja kifejezni? Vagy van olyan férfi, aki nem is tudja, hogy ezt a visszamenőleges lájkolást "kúrólájknak" nevezik?

2021. okt. 17. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van annak jelentősége, ha visszamenőleg like-ol, mert akkor egyértelmű, hogy nem a hírfolyamban került elé, hanem ott lóg az oldaladon. Én csak annak nézem végig a képeit és idővonalát, aki nagyon érdekel. Ha ezt egy like-al a tudtára hozom, az biztos nem véletlen.
2021. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2021. okt. 17. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem túlságosan leszűkített ez a definíció. Minden kúrólájk, amikor nyilvánvalóan a testedet lájkolják, és azért lájkolnak, mert "bejövős vagy". Akár jelenlegi vagy régebbi ismerősök, akár gyakorlatilag idegenek.

Ha a két évvel ezelőtti kiskutyás képedet lájkolják, az nem éppen szó szerinti kúrólájk, de valószínűsíthető, hogy rejt érdeklődést.

2021. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!