Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen vagy tényleg létezik olyan férfi aki nem ilyen hogy egyszerre több nőnek írja ugyanazt?!

Figyelt kérdés

Több! Ismerősömnél is látom hogy párkapcsolatban él, mégis például közösségi oldalakon egyszerre 2 nő képe alatt láttam írt kommentet hogy:

" szeretlek szerelmem nagyon szép vagy "


Akkor van egy másik férfi aki nekem udvarol de szintén párkapcsolatban él, és nekem írja hogy szerelmem? Majd utána otthon a párjának??


Szintén érdekes eset, ismerősöm aki párkapcsolatban él, egy házban laknak konkrétan együtt. A férfi titokban feleségül vette a volt ex barátnőjét.

( Hogy hogy lehet ilyen buta a jelenlegi nő élettársa hogy ez fel sem tűnik neki, azt ne kérdezzétek, fogalmam sincs!)


Tényleg minden férfi ilyen "undorító" ?!

Szinte szóról szóra ugyanazokat írják akár több nőnek is, már kifigyeltem ezt évek óta... Tudom hogy vannak kivételek de azért általánosságban?!


2021. okt. 17. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én csak egy bizonyos IQ szint fölött ismerkedtek. Ha ugyanazt írják is, azt tuti privátban teszik és nem nyilvánosan. 😆
2021. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, en nem beszelek ilyen primitiv veglenyekkel, akik facebookon irogatjak random nok kepei ala, hogy ‘szeretlek szerelmem’.
2021. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ócska provokáció!
2021. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a kerdezonek jogos a felvetese: minden ferfi ilyen. En is ilyen vagyok, es az osszes baratom is ilyen. Es en is es a barataim is mind szeretjuk az osszes baratnonket. Hol van ebben a hiba? Ezert elunk egy hatalmas kommunaban mi 4en haverok es mind a 8 baratnonk. Akiket idonkent, ha parti van es jok a drogok meg is osztunk egymassal. Egy kulonbseg azonban van: nem posztolgatjuk ki ezt a facebookra, mert a maganugyunk. Neha azert persze mi is eljarunk tilosba es a szomszed csajokat idonkent meghuzzuk. Ha mindenki egyszerre menstrualna (mind a 8 no a kommunabol es a szomszed csajok is), akkor ciki-nem ciki el kell menni prostizni. Ezeket az akciokat azert otthon nem mondjuk el.
2021. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 bites férfi az ilyen
2021. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 cseppszi ***** válasza:
85%
Mások életét figyelni évek óta is szép jellemvonás
2021. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért, minden nő olyan buta mint a leirásban szereplő? Ugye h nem.
2021. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
szeretlek szerelmem nagyon szép vagy
2021. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 18:33


Ezt a kijelentést mire alapozod?! Vagy csak random beszóltál valamit?

2021. okt. 17. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:

"Minden férfi ilyen"


Ezt ragadtam ki ha nem lett vna világos

2021. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!