Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A filmekben a pasi mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A filmekben a pasi mindig olyan érett fejben, való életben is akad sok ilyen, vagy ez csak film?

Figyelt kérdés

Sok a komolytalan gyerekes viselkedés, én ismerek nem egy sorozatot ahol a férfinek álompasi a viselkedése. Érdekes mód én még nem találkoztam ilyennel a való életben.

21/N


2021. okt. 18. 10:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
62%
Direkt nem akarják érteni. Annyira szánalmas, érett férfiakról kérdezel, erre "ha meghal". Basszus, semmin nem csodálkozom.
2021. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A filmekben levő álompasik és a hétköznapiak közt pont akkora különbség van, mint a filmekben szereplő álomnők valamint a hétköznapi nők között. Üdv a valóságban.
2021. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom teljesen érett gondolkodású.
2021. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
55%

A filmek sorozatok egy előre megírt szöveg és forgatókönyv alapjàn kèszülnek. Azok többnyire nem igazi szereplők hanem kitalàlt szerepek amiket szinèszek jàtszàk el, akiknek meg van a sajàt szemèlyisège.


Ha így sem èrted , akkor vannak bajok


Tovàbbi jó Fitymagült 🤣


Köszi a minuszt

2021. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
De akkor legyen ez egy érett gondolkodás: Viccelődés nélkül képes megvitatni fontos dolgokat, képes a komoly hozzáállásra, nem fél az őszinte beszélgetésektől.
2021. okt. 18. 11:39
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

14-es, nem mondod...


De a karakterek, akiket megformálnak, azok tulajdonságaik a való életben is léteznek.


Léteznek férfiak, akik nem félnek kimutatni az érzéseiket? Akik nem viselkednek gyerek módjára, ha kommunikálni kell? Akik vállalják a felelősséget?


Vagy ezek csak forgatókönyvekbe leírt iránymutatások?

2021. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm 16 a fordítást. ❤
2021. okt. 18. 11:46
 18/33 anonim ***** válasza:
Talán a 40 vagy inkább 50 fölötti generációban még akadnak szép számmal, noha ott sem mind az. De alatta, főleg a korban hozzád passzoló huszonévesek között... hát... lehet, hogy egyszer óriási mázlid lesz, és belebotlasz egybe, de maradjunk inkább annyiban, hogy nem jellemző sajnos.
2021. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Akkor mostmár várom a válaszokat, és ha úgy gondoljátok, hogy igen akadnak ilyenek és nem csak egy, akkor a korosztályt is írd oda, hogy melyikre gondolod ezt.
2021. okt. 18. 11:49
 20/33 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik legfontosabb, amit én szinte minden férfikarakternél észreveszek, és éles ellentét a valósággal az az, hogy lehet rájuk számítani. A valóság sokszor olyan érzés, hogy egyedül vagy felnőtt a kapcsolatban. Ha valami problémád van, akkor a filmben átölelnének, és megnyugtatnának. A valóságban lesajnálás, szemforgatás, nem-az-én-bajom attitűd megy. És igen, oda-vissza menne, ez benne a legrosszabb, mert te mindig ott vagy a másiknak, ő meg neked soha, és mintha az anyja lennél.
2021. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!