Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 vagyok. A köröm béli ék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 vagyok. A köröm béli ék csak laza szex kapcsolatot esetleg barátság extrákkal akarnak, de komolyan elkotelezodni nem. Mi ez valami ujkab trend?

Figyelt kérdés
Anno már az eljegyzesek is szóba kerültek, de mivel nagyon rá kapott az alkoholra amit nem tudtam nagyon tolerálni, el köszöntem tőle mivel nem volt hajlandó változtatni. 3 éve nincs komoly kapcsolatom egyszerűen nem találok olyan férfit aki alkalmas lenne. Nem mellesleg a 38-40 évesek is a 21-22 évesek után futkaroznak. Nem vagyok egy csúnya lany/nő de ez már botrányos amit tapasztalok. Tényleg nem fogok már találni senkit? Nagyon el vagyok keseredve. Csak a szex érdekli őket és mivel én nem hajlok erre el vagyok hordva mindennek. Mit csináljak? N29
2021. okt. 18. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Az biztos, hogy ez bizonyos kor felett a férfiaknak már az is fontos, hogy a nő ne legyen segghülye és tudjon mondjuk helyesen írni. Hiába nem vagy ronda ha buta vagy mint a föld és a párod nem mer elvinni magával egy céges rendezvényre vagy egy családi ebédre, mert ég a pofája ha kinyitod a szád.


De nem, nem gondolom, hogy minden pasi a szexre hajtana. Van jópár haverom a baráti társaságban és mindegyik egy normális nőt keres(ne) maga mellé, csak ugye nem találnak. Mert ebben a korban aki szép is és okos is, az már elkelt. A többieket meg vagy nehéz megtalálni, vagy a pénzre hajtanak, vagy elviselhetetlenül buták, hisztisek stb.

2021. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Én még csak 20 éves vagyok de sose voltam még részeg, hogy nem bírtam volna megállni a lábamon valahogy, hogy apámat emiatt hagyta el anyám ez valamennyire ösztön szerű, hogy rühellem a piát..
2021. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A köröm béli ék, na ez aztán érdekes lehet.. :-))
2021. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Artemovszk ***** válasza:

Sajnos a nők gyakran észre sem veszik azokat a srácokat, akikre vágynak. Szerintem járjál nyitottabb szemmel 🙂


És ne csak a közelieket keresd. Bárki elköltözhet bárhová. Vannak ismerősök akik messze találták meg a szerelmet.


Mint a vicc: a faluba jön az árvíz. A katonaság kiment mindenkit. A Pap marad, mert az isten majd megmenti.


Jön a polgári védelem, hogy jöjjön a Pap. De a válasz ugyan az.


Már a Pap a templom tornyan ül, egy helikopter ledob egy kötelet.


De az se kell.


A Pap meghal, a megyorszagban mondja az istennek: miért nem mentették meg?


Erre az Isten: küldtem egy helikoptert, a katonaságot, meg a polgári védelmet. De neked egyik se kellett. 😉

2021. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!