Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen élményeid vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményeid vannak online társkeresőkről? Milyen volt a leggázabb személy, akit ott ismertél meg?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők is írhatnak!

2021. okt. 21. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kevés élményem van, direkt távol tartom magam tőle.

Szerintem szomorú, gépies és lélekölő

2021. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak igazán gáz személyek, mondjuk társkeresőről végül csak 3 csajjal találkoztam, de nem volt semmi extra, csak nem illettünk össze.
2021. okt. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem innen van rossz, és egy jó tapasztalatom.
2021. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon szélhámosak ott a csajok. Ennyi.
2021. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Huzogatóson katasztrófa. Az összes értékes nőmet itt szedtem össze.
2021. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

2 évig Tindereztem, ennek lassan 3 éve, szóval sokat koptak az emlékeim.


A vőlegényem ott ismertem meg és azért is hagytam abba az app használatát anno, szóval a végkifejlet pozitív. :)


Nagyon sok semmitmondó üzenetet kaptam. Eleinte ezekkel küzdöttem, próbáltam beszélgetni csak faggatni meg "értem" - ezni tudó srácokkal, de a végén én sem voltam kegyes, ment a kukába mindenki, aki nem írt értelmes dolgokat, amire tudtam válaszolni érdemben. A végére azoknak írtam csak vissza, akik bemutatkoztak nekem normálisan, amire tudtam reagálni. Bónusz volt, ha olyan dolgokra hivatkoztak, ami az én biómban volt. A párom is ilyen volt, már aznap este is sokáig beszélgettünk oldalakat. De nagyon kevés az ilyen ember.


A másik markáns réteg az volt, akinek valamiért böktem a csőrét. Két dolgot érdemes rólam tudni: mérnökinformatikus vagyok és gyerekkorom óta rendszeresen sportolok. Utóbbi meglátszik rajtam erősen, előbbi meg épp ellenkezőleg. Na, erre rendszeresen kaptam a megjegyzéseket. Valakinek minden nap osztania kellett az észt nekem. Vagy arról, hogy milyen csúnya a kockás hasam és milyen nárcisztikus lehetek meg egy gyereket sem tudok kihordani (fyi nem is akarok) meg hogy miért akkora a seggem, mint a lónak (pedig nem vagyok egy Kiss Virág, annál több a hús rajtam, mert enni is szeretek). Vagy pedig úgy éreztem magam, mint egy szakmai interjún. Hogy haha, megy már a for cikluson kívül más? Szerintem aki egyetemen tanul, sosem lesz igazi programozó (ezt így a semmiből). XY technológiával akarsz programozni, hát azzal azok foglalkoznak, akik nem elég jók ahhoz, hogy a ZX - el foglalkozzanak. Te is csak a pénzért vállaltad be, mi? Biztos nem tudsz főzni, csak karrieristáskodsz, nincs női értéked. Meg ilyenek... Volt, aki vagánynak tartott érte vagy egyenesen fetisizálta, de eléggé megosztó voltam.


Én meg így... Srác, minek húztál jobbra? Ki bántott? Miért fáj az, amilyen vagyok? Ki kérdezett? Miért gondolod, hogy ezzel bevágódsz, ha egyáltalán akarsz, de legfőképpen: mi a f*sz?


Tehát elég fura emberek vannak ott. És nem szeretik, ha valami olyasmit csinálsz, ami számukra fenyegető. Például ha olyan tipikus "csinos csaj" vagy, aki szerintük nem veszi őket emberszámba. Vagy ha olyasmihez jobban értesz, ami alapvetően "férfi érték", mint például a sport. Sok ember ki van ott égve. A végére kicsit én is kiégtem, hogy őszinte legyek.

2021. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!