Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tanáccsal látnátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanáccsal látnátok el a nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy ideig bent voltam egy vallásban, ami negatív hatassal volt rám, pl. bűnösnek éreztem azt is, amikor az akkori barátnőmmel pettingeltem (lefeküdni nem mertem vele, mert azt tanították, hogy az bűn). Ez a párkapcsolat aztán szét is esett. Amint kijöttem a vallásból, mégismertem egy másik nőt, - ez egy villámkapcsolat volt - és vele veszítettem el a szüzességem, későn. Többet nem láttam azt a nőt, mert nem sokkal a szex után elutazott a volt pasijához. (lényegében engem használt arra, hogy a csalódásában ápolgassam). De nem haragszom rá. Egy kalandnak fogom ma már fel azt az esetet.


A vallás okozta sebeket fel kellett dolgoznom. Legfőképp azt, hogy elvesztegettem ott az időt. Most azonban azt hiszem, lassan túl vagyok ezen az egészen. Szeretnék a nőkkel is ismerkedni, bár jelenleg komoly kapcsolatot nem szeretnék. De ha mégis oda jutok, milyen tanáccsal látnátok el. Hogyan kell viselkedni egy igazi férfinak.


Köszönöm a válaszokat.


2021. okt. 22. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szekta volt ez? Hány éves vagy?
2021. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Menekülj
2021. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Légy magabiztos, légy önmagad!


Neem, viccelek. :D

Az előző kettő a 2 legutálatosabb és leghaszontalanabb semmitmondó tanácsok, amit gyakran kap az ember.

Főképp (nőknél sikert elért) férfiaktól kérdezz, mert nőknél gyakran fogod majd te is tapasztalni, hogy amit mondanak, amire vágynak racionális szinten, az nem valósul meg a gyakorlatban. Horgász tippet a horgászoktól kérj, ne a haltól. (Kivétel persze van, pl ha egy interakciódat utólagosan mérlegelni kell, nők is szemedbe mondják simán, hogy akivel ismerkedtél, az jeleket küldött neked stb) Attól még a megközelítésben, építésben inkább a férfiakra hallgass, utólagos elemzésben meg lehet a lány barátokat is kérdezni.

Érdemes utána olvasnod az ember racionális és emocionális oldalainak.

Olvasni testbeszédről.

Meg foglalkozz magaddal is, hobbi, szenvedély, műveld a tested és a lelked, mert a kapcsolatépítés magadnál kezdődik.

Ha meg valakinek mégse kellesz, engedd el, olyanhoz légy kitartó, aki viszonozza a gesztusaidat, nyitott rád. A nő olyan, mint az árnyék, ha futsz utána, fut előled, ha futsz előle, fut utánad. Az udvarlásban a kitartásod ne legyen eszetlen, jó ha kitartó vagy, de mérlegelj is, van-e értelme, vagy csak te kötődsz a másik meg le se sz*r.


Most hirtelenjében ennyi jutott eszembe, sok minden van még, a neten minden fenn van. (vannak hülyeségek is, meg sarlatán lehúzók is akik külföldről lopott manipulációs technikákat tanítanak felárazva hogy hogyan bassz át nőket, pl nicholas viktor)

Ha szemfüles vagy, olvasnivalókat, önfejlesztő tartalmakat ingyen is megtalálsz a neten, amik önmagad és a női nem megismerésére megy, nem pedig az átbaszásukra.

2021. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férfi útja az erő útja, ami külső és belső is. Légy erős, legyél bátor, legyen tartásod, gerinced. A nőre figyelj, védelmezd.
2021. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Értem hogyan sikerült a szektába behúzni téged. Alapvetően olvasgass és ne itt keress ilyen kérdésre választ.

2021. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!