Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nő 30 éves férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő 30 éves férfival? Elfogadható ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Tökmindegy a korkülönbség...
2021. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? Én 25 évesen egy 32 évessel jöttem össze. Ideális különbség.
2021. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Elfogadható! Ez nem nagy korkülönbség!

F

2021. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

a 24 év korkülönbséghez mit szólsz, kérdező?

ismerek egy 24 éves csajt, aki 48 éves ffival él együtt.

2021. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
6 év nem sok.
2021. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
28 évesen összejöttem egy 21 éves csajjal. Érződött a korkülönbség. 21 évesen más dolgok élveznek prioritást és még úgy is, hogy korához képest érettebb felfogása volt, bizony kiütközött a dolog. Surlódás, vita, nézeteltérés, női részről hiszti, férfi részről makacskodás - az a kérdés ezeket hogyan rendezitek le. Ez egyéniség függő. Nekem ez a 21 éves kis csöcsös-faros menyecske ugyanúgy el tudta játszani a bákirálynőt, ugyanúgy elő tudott adni melodrámát, de idővel ez az énje egyre kevésbé került előtérbe. Probléma esetén inkább ő is megoldásra, viták esetén konszenzusra törekedett. Így ahogy múlt az idő, az a 7 év, hogy úgy mondjam; egyre kissebb lett. Most? 36 éves és a feleségem, 2 gyerekünk van és boldogok vagyunk. Semmit nem számít az a 7 év!
2021. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a legegészségesebb tartományban (min. 5, max.10 év a férfi javára) vagytok.
2021. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, ha bármelyik olyan szinten van, hogy a Gyakorin szavaztat idegeneket a SAJÁT életéről és a SAJÁT boldogságáról!


Hagyd őt, hagy találjon normális párt!

2021. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!