Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönni olyannal, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni olyannal, aki 30 évesen még gamer?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a párotok játszik, szinte minden nap?

2021. okt. 24. 11:06
1 2
 1/18 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Mennyit játszik? Mivel? Rámegy a párkapcsolatra? Keres belőle pénzt?
2021. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
nem olyan rossz mint amikor egy 30+ no ig-n vagy tiktokon log
2021. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy rámenne-e a kapcsolatra, mert pont az a kérdés, hogy egyáltalán érdemes-e összejönni ilyen emberrel :D Nem túl éretlen dolog ez?
2021. okt. 24. 11:17
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem rosszabb, mint egész nap gyakorikérdéseken lógni és a férfiakat szidni :D
2021. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

4-es!

+1

Ez szép volt.

2021. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Nem gondolom éretlennek, ez is egy hobbi.

Ha tud és hajlandó meleltte időt szánni az emberre, én semmi bajt nem látok benne.

Más meg social medián lóg, egész nap olvas, rajzol, fest, órákat jár edzeni egy nap, ennyi.

2021. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Nincs is jobba a gamer pasiknál! 😊☺☺IT.s a vőlegényem, nyilván gamer is mellé.

Nagyon jól keres, viszont sosem megy el itthonról, (tuti nem csal meg 😂)

Valami ponin lovagol, meg épitkezik valami kockákból....meg néha lövöldözös valamivel jatszik, nevelgeti a kis online parasztokat a farmon, és békés! Imádom! ❤ Szerintem tenyleg nincs jobb egy gamer pasinál 😁

2021. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Engem zavarna, ha valaki munka mellett napi szinten órákat játszik. Én napi 8 órában dolgozom, és ha kidobnék minden nap még x órát az alap háztartási teendőkre se jutna időm, nemhogy egy párkapcsolatra. Napi órákat játszani az tud, aki nem dolgozik, vagy a mamahotelben lakik és télleg semmi más elfoglaltsága nincsen. Amikor egyetemista voltam nekem is volt, hogy napokat végignyomtam, hétvégén most is néha előveszek ezt-azt, de a felnőtt életbe a mindennapi több óra játék nem igazán fér bele. Vagyis ha belefér, akkor más már nem igazán.
2021. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

#8

Én egyedül élek, napi 8-10 órát dolgozok, mellette nekem belefér az, hogy 2 órákat edzek vagy olvassak esténként. Mennyivel másabb az, ha valaki ebben a két órában videójátékozik?

2021. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan van még olyan aki szerint a gamerkedés "éretlen" dolog? Mintha a 90-es években lennénk ûjra.

Ma a gamerek nagyja felnött!

2021. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!