Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fiatalokat kérdezek, mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fiatalokat kérdezek, mar sajna túl vagyok ezen. Olyat szeretek, aki papiron 30eve házas maradt, tízen éve parkapcsolatban él, és néha titkon hozzam is eljönne. Normalis vagyok?

Figyelt kérdés
Aki kozeledik az élet végéhez, az tudja, hogy borzasztó a magány. Ő is magányos a parkapcsolataban, de kényelmes es anyagi összefonódások is vannak koztük. Nem furakodok sehova. Azt hittem, belefér, tudom h vki szeret és nèha eljön. Hittem benne, ahogy regen is, miutan szakitott velem az élettársa miatt. Azt hittem, elbirom, de nem így lett. Én ebben senki nem vagyok csak amnyi, mint a tyúknak 1szem morzsa. Ne bántsatok. Sirok éjjel nappal.Jobb már nem lesz, dobjam el ezt a parányi örömöt?! Érdemes maganyosan élni? Egyedul igen! De maganyosan..belehalok
2021. okt. 28. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Tedd, ami boldoggá tesz. Ezt tök komolyan mondom. 40 fölött az ember már ne a jövő miatt aggódjon, hanem hozza ki a maximumot abból a kis időből, ami még hátravan. Egyedül magadnak tartozol ezzel (és bármivel), és ha te nem teszed, senki más se fog már loholni utánad, hogy boldoggá tegyen. Úgyhogy csináld azt és úgy, ami és ahogy neked a legjobb.
2021. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Igazat adok #1-nek, viszont én úgy látom, hogy te nem vagy boldog ebben a helyzetben!


"Sirok éjjel nappal."


Azért csak zavar, hogy szerető vagy egy élettárs mellett! Ha nem zavarna, nem írtad volna ki a kérdést! Igen, tedd ami boldoggá tesz, de mintha téged ez nem tenne boldoggá, ami érthető!

Én nőként megértelek, nem ítéllek el!

Én ugyan ezt ilyen felállásban nem csinálnám, mert csak én sérülnék érzelmileg. Minden ember más és más. Ha neked ez így jó, akkor ne idegesítsd magad ezen. Rövid az élet!

2021. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy normális, ha neked ez a boldogság. Most is magányos vagy, plusz szenvedsz is, és így esélyed sincs találni bárkit. Ennél az is nagyobb örömet ad, ha egyedül vagy, de nyugalom és béke vesz körül.
2021. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindegyik valaszt. Fóleg az elsőt es másodikat.

3.Amikor jott boldogok voltunk. És nem a szex miatt, habar fontos nagyon, de a szeretés, az olelés, az elhitette, hogy van miért. Aztan elment és ki tudja mikor jön. Te biztos stabil, magabiztos nő vagy, fiatalabb, más anyagi háttérrel. Biztos nem így terveztem régen. Ha itt volt, nem ereztem a magányt. De a te valaszodat is elfogadom, hisz ha biztos lennék magamban nem kerdeznék. De az IDŐ a legnagyobb úr. Az nem fog várni, mig találok olyat, akit szeretek.A sírás inkabb az, hogy őbenne nem hiszek Mondani konnyű: szeretlek

2021. okt. 28. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

#4: Nem csak gyenge, de buta is vagy.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, én maradjunk annyiban, hogy középkorú.

Te írod, hogy sírsz meg szenvedsz. Jó ez neked. 1% boldogságért tűrjed csak. Azt hiszed, neked egyre több időd lesz? Te fiatalabb leszel? Vagy miért pazarlod ezt a keveset?

Magányos vagy? Xar ügy. Őszintén szólva nem tudok együttérezni. Oka van, ha melletted nincs család, nincsenek évtizedes barátságaid, csak egy jöttment, aki más élettársa, és kedve szerint elővesz. A te döntésed, hogy ebbe belementél.

Az életed te alakítod. A tiéd is olyan, amilyenné te tetted.

2021. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 A korral nőként sem jár együtt ez a borzasztó kétségbeesés, amiben te élsz. Inkább pusztulnék el egyedül, mint hogy valakinek a spermarongya legyek. Bocs, de ez a valóság. Te egy kapcarongy vagy, amibe néha beletörli a "szerelmed", aztán megy a másik nőjéhez.


Ha egy 16 éves naív kislány lennél, még azt mondanám oké, visszaél egy idősebb férfi a naivitásoddal. De a te korodban ezt már kilométerekről ki kéne szúrnod.

2021. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy anyagilag is függsz tőle? Vagy miért mondtad, hogy a másik válaszoló biztos más anyagi háttérrel rendelkezik?
2021. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most latom a tobbi kommentet.

5. és 6.

Na az ilyenektől hányok!

Honnan tudja, hogy mivel függ össze egy kétségbeesés, hogy mer leírni olyat hogy

kapcarongy?!

Mindketto a sajat jellemzését irta meg.

Nem megyek bele a tobbi válaszadásba.

Ez a hely 90%-ban arra való, hogy rúgjanak egyetkettot azon a masik hulyén, aki kérdez. Magamat is kozejuk sorolva.

Őszintén?! Normalis ember írogat olvasgat ilyen helyen?! Aki itt van kérdező es kommentelo egyforma cipóben jar, amúgy nem lenne itt.

2021. nov. 2. 15:31
 9/9 A kérdező kommentje:
7. ha olvasol. Bonyolult, hosszú és nehéz a válasz. Nem függök tole. Önfenntartó vagyok.
2021. nov. 2. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!