Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a videoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép a videoban található lány?(szőke)


2021. okt. 28. 18:56
A kérdező szavazást indított:
nagyon szép
átlagos
szép
csúnya
nagyon csúnya
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szódával elmegy
2021. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Arcra nem az esetem, de az összkép nagyon szimpatikus. :)
2021. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a haja jó csak.. de lehet ettől még kedves meg jó arc ami nem derül ki.
2021. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya de nem az esetem egyszerűen
2021. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Borzalmas styling. Rettenetes, olcsó kócbaba hajszín és rossz frizura. Egy szebb, elegánsabb szőke árnyalat, jobb beszárítás, nem ez az ódivatú vasalás, jó smink, alkatához jobban illő ruha és nagyon csinos lehetne.
2021. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az #5-össel, helyes pofikája lenne, átlagos alak, de ez a ruha és design kritikán aluli, kb. mint amikor a baromi-feldolgozóban dolgozó Tercsike úgy gondolja kicsípi mán' magát a fóliasátoros falusi lagzihoz.
2021. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húúúúú elkövettem azt a hibát hogy bekapcsoltam a hangot 😂 Kiscsillag te NE énekelj, ha van énektanárod akkor meg kérd vissza tőle a pénzt mert átb.szott 😂

Inkább tőlem halld ezt mintsem jelentkezz valamelyik "tehetségkutatóba" és annak az első műsoraiba berakjanak hogy a zsűri alázzon le és röhögjön rajtad a fél ország.

2021. okt. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semleges, elmegy kategória. Az éneke viszont siralmas, tömegpusztító fegyverként beválna.
2021. okt. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barna hajú nőnek mennyivel kisebb a feje! :D
2021. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9. XDD

Ez az a rész ,amikor vedd észre az oda nem illőt .

2021. okt. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!