Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkülönböztetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megkülönböztetni a férfi kezdeményezést a sima barátságosságtól? Vagy úgy minden mástól?

Figyelt kérdés
Tudom, ha nem hív el sehova, akkor nem akar semmit. De azért biztos van olyan(itt az oldalon is láttam egy csomót), aki valamilyen okból nem hív el randizni valakit. De ha tetszik neki a nő, azért adhat jeleket. Honnan tudni, hogy az "jel", vagy semmi?

2021. okt. 31. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha egész nap dumáltok, akkor azért többet akar, mint barátságot, még ha nem is "mer" elhívni.
2021. okt. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

En abbol latom hogy elkezd "aggodni"

Pl hogy nekem ő nem tetszene, vagy ilyesmiket kerdez.


Pl eltudnad velem kepzelni?

Tetszem neked?

Irsz még?

Holnap is leszel?

Mikor lesz időd

Hogy vagy



Ha nem irok valamire, kifejezi hogy rosszul esik neki


Ilyesmikbol is latom hogy vmit akar


Vagy a magabiztosabb srácok ugye ilyen kerdeseket nem tesznek fel, náluk meg az megy, hogy nem hagyják kihűlni a dolgot. Azaz ha egyre ritkábban vagy nem írok, mindig csak-csak felbukkan, tartani akarja a kontaktot aztan abbol alakítani a továbbiakat, eloszor "terepet mér fel", kinek milyen az élete, hagyja a beszélgeteséket lazán(nem csinal görcsöt az ismerkedesbol), de soha nem hagyja elveszni a ködben ami elindult es nagyon apránként de egyre tobb a chat, egyre hosszabbak a beszélgetések, nyit hívásokra vagy videochatre is es fokozatosan mindezt.


Azaz lassan de biztosan előre halad es soha nem hátra.

2021. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

A flört mint kifejezés megvan?

Nem direkt szexualitás, de mindenképpen a szexuális felhang. Altesti poénok, szexuális provokáció. Ezekre nem ártana reagálni, hogy tovább menjen!

2021. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1! Nem dumálunk egész nap, nem is lenne rá lehetőségünk.

#2! Köszi, de a virtuális teret hagyjuk ki, csak élőben érintkezünk.

#3! Írj már légyszi egy példát erre az "altesti poénra". Nem vagyok prűd, de nem igazán tudom elképzelni az ilyet úgy, hogy ne legyen alpári. Ha ilyesmit mondana, max.annyit gondolnék, hogy egy újabb bunkó, aki csak a farkára akar húzni.(Mondjuk legalább könnyebb lenne a kiábrándulás.)

2021. okt. 31. 19:36
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Előfordulhat, hogy bár vonzónak talál téged, mégsem akar tőled semmit. Például, mert nem független, vagy ha kollégák vagytok, azért nem.
2021. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád ér, másokhoz képest veled többet beszélget, veled kedvesebb.
2021. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
pont az ilyen " ne merjen szex poént mondani, mert kiábrándulok féle " nők miatt nem kezdeményeznek a pasik..
2021. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7! De miért nem írsz egy példát, hogy értsem, mire gondolsz? Nem tudom elképzelni, mert az ilyesmi, az én tapasztalatom alapján kb. abban merül ki, hogy "jó, a s.gged, cica"! Ezt max. az illető tartja poénnak, nyilván nem tudnám komolyan venni. Szerencsére ő nem ez a típus.
2021. nov. 20. 18:21
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7. Ilyent sosem mondanák mert rohadt gáz ..

Viszont random valami eszembe jut vagy éppen hallok valami beszélgetést és kiforgatom szexuális eredetűre az már lehet vicces..

2021. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8. ******

előző voltam

2021. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!