Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődik be egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődik be egy nő ezen a beszóláson + jogos, hogy mocskosul szívatja, alázza a pasit?

Figyelt kérdés

Adott egy nő akit nemrég eljegyzett a párja.

Adott egy pasi, aki annyit mondott, hogy meglepődött, hogy el fogja venni valaki, nem hitte volna, hogy az a típus, akit feleségnek akarnak. Azért mondja a pasi, mert kevesebb, mint 1 évvel a csaj kapcsolata előtt 3-asban szilveszterezett a csajjal és annak a barátnőjével és mindenki csókolózott mindenkivel "poénból", és a csaj hagyta a mellét fogdosni, amikor a barátnője berúgott és elbóbiskolt kicsit. Csak a srác tartásán múllott, hogy nem lett 3-as szex.

Adaléknak ott van, hogy a nő kapcsolaton belül is folyton kicsípi magát, szoknyát hord még ősszel, télen is, magassarkú, smink, méregdrága parfüm, minden. A "szép-szép, de otthonra nem kéne" kategória.



2021. okt. 31. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szoknyát hord ősszel és télen is, magassarkú, smink, parfüm, még "kapcsolaton belül is" - skandalum! 😂

Incelkék, mindig van lejjebb, nyomjátok csak 😆

2021. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Jogosan sértődött meg. Egyébként mi ez a 3-as szex dolog az elbóbiksolt csajjal? Ugye tudod, hogyha valaki magán kívül van, akkor az nemi erőszak ha összejössz vele, nem tartás kérdése.

Amúgy mindenki azt a virágot szagolgatja, amelyiket leszakítja, neked nem kell más virág választásába beleszólnod.

2021. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

a felvázolt szitu alapján a pasi megjegyzése illetlen

még ha igaz is, hogy a nő egy miss pitsa


de alázni és szivatni nem lehet senkit, az nem elfogadható


én a csaj helyében megszakítanék minden kapcsolatot a palival, már csak elővigyázatosságból is, hogy ne kavarjon az életemben

2021. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Huh, te se vagy egy lángelme és még finoman fogalmaztam.


Jogosan sértődött meg, de nem kéne figyelmet fordítania egy ilyen idióta emberre. Az ilyen annyit se érdemel, hogy választ kapjon. Érdektelen ember érdektelen szavai.


A szilveszteres esettel semmi probléma nem volt, a hármas szexszel se lett volna, amíg mindenki önként és tudatosan megy bele és senkit nem csalnak meg. Ez amúgy is a múlt.


Ugyan magassarkút nem hordok (így is vagyok 176 cm) és sminkelni is csak ritkán, diszkréten szoktam (felesleges macera) a szoknya és parfüm mégis miért baj? Inkább nadrághordós típus voltam mindig is, de néha szeretek szoknyát hordani (télen is), de nem tudtam, hogy az alábbi öltözék a csalfaság vagy bármi negatív jele lenne:

[link]

[link]

[link]

Mielőtt félreértenél: a magassarkúval és sminkeléssel sincs probléma, amíg ízlésesen történik.

2021. okt. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaj, megszokhattam volna, hogy itt általában egymást védő feministák válaszolnak. :'D


Igaz, semmi baj a 3-assal és a folytonos kicsípett stílussal, csak általában nem házasságra szokták szánni a férfiak az ilyen nőket. Így már érthető?

2021. okt. 31. 17:44
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
5 Kiket szántok házasságra incelkék? Huszonéveseket otthonkában? Utcán meg csadorban? Édes istenem... 🙊🙈
2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Érthető, csak ugyanúgy értelmetlen ostobaság. Bármilyen hihetetlen, magam miatt is szeretek jól kinézni, valamint a párom kedvéért is. A barátom is elsősorban magáért edz, de tudja, hogy számomra is vonzó.


Mindegy, kétlem, hogy nálad a házasság valaha releváns téma lesz.

2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értem. Hol van az leírva, hogy igényes, szép nőt csak d.gásra szabad használni, míg feleségül csakis a leharcolt, trampli, behízott, egybeszemöldökű, szürke kisegereket lehet venni?


Amúgy süt az egészből, hogy bánod az elszalasztott lehetőséget és azt, hogy más viszi a jó nőt...


33F

2021. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, mi ebben a meglepő? Sok könnyű erkölcsű nő is elkel. Rájuk van, volt mindig is a legnagyobb kereslet, hiszen ez számít a legjobban a pasasoknak, hogy mindenre kapható legyen. A többiek unalmasak, prűdek, maradiak, frigidek a hímek szemében. Ez kell nekik, nem a főzési tudomány. 😀
2021. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

Nem jogos, de nektek sincs közötök ehhez. Ha elakarják venni, akkor vegyék, nem tartozik másra.


Amúgy egy női incelekkel teli oldalon ne várj mást, minthogy a pasi a görény.

2021. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!