Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam a volt barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a volt barátomnak, hogy rákos vagyok, csak hogy visszafogadjon. Fél év múlva őszintén elmondtam ezt a dolgot. Azóta nem bízik bennem és nem hajlandó megbocsátani. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Szerintem egy önző, lelketlen, patkány szar vagy.
2021. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Életképtelen, önző, kapcsolatfüggő vagy.
2021. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, hogy ez egy trollkérdés. Igen, igaza van.
2021. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Trollolo-lolo-lolo-lolo hahahahaa
2021. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Hallatlan... Nem bocsát meg? Nem is értem... Ugye ezt nem komolyan írtad? Ezen a kis füllentésen ennyire behisztizni... Pff...
2021. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan, dehogy van igaza. Én azt hazudtam, hogy meghaltam. De feltámadtam. Micsoda alakok ezek a pasik, hogy nem bocsátanak meg. (Remélem átmegy az irónia)
2021. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy valakinek trollkodásból is eszébe jut ilyen. Majd ha élőben találkozol ezzel, szórakozhatsz egy jót.
2021. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te jó isten, elolvastam a többit is.

Nagyon beteg világban élünk 😬😬

2021. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk biztosan elmondanám a haverjaidnak és a családtagjaidnak is, hadd legyenek tisztában vele, mekkora szr vagy.
2021. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!