Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes, megszakítani minden ismeretséget?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nem tudok kiverni a fejemből, már vagy fél éve nem láttam és egy pár hónapja nem beszélünk,igen beleszerettem és amikor bevallottam ő elmondta hogy nem tudna így érezni irántam.

Van aki azt mondja hogy szakítsak meg vele minden kapcsolatot más szerint ez fölösleges, nekem csak azért rossz mert egyszerűen nem tudom elfelejteni.

Én nem szeretném megszakítani a kapcsolatot vele,van aki azt mondja hogy akkor nem is szerettem igazán ha minden kapcsolatot meg akarok szakítani, más azt mondja hogy jobb lenne ha igen.

Szerintetek mi a helyes? Mert már én sem tudom.



2021. nov. 8. 07:37
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Csak sajàt magadat szopatod, perpill...
2021. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve, nem láttad, nem beszéltek, a kapcsolatotok már megszakadt. Ha drasztikusabb akarsz lenni, mindenhol letiltod, törlöd, ésszerű lenne, ha tovább akarsz lépni.
2021. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"van aki azt mondja hogy akkor nem is szerettem igazán ha minden kapcsolatot meg akarok szakítani, más azt mondja hogy jobb lenne ha igen."


1. Kit érdekel más mit mond? Ez nem szempont.


2. A csaj egyértelműen nem viszonozza az érzéseidet, ezt tudtodra adta, ez attól nem fog változni, ha tartod vele a kapcsolatot.


Ennek így semmi értelme, csak a drága időd megy a semmire. Én is voltam ilyen helyzetben, hidd el, baromság ezen kattogni, hagyd a picsába, hosszútávon csak ez működik.

2021. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaink olyanok, mint a szemünk elé tett fátyol, amit mi magunk készítettünk saját magunknak. Csak elhomályosítják a látásunkat, és megnehezítik az életünket. Arra gondolj, hogy ha szeretnél megszabadulni a szenvedésedtől, azt csak a vágyaidtól való megszabadulással teheted meg. Csak úgy fogsz tisztán látni, ha ezt a fátylat sikerül leszedned magadról. A te kezedben van ennek a lehetősége, ezen kell dolgoznod, tudatosan, saját magadon. Az, hogy megszakítasz-e a vágyad tárgyával minden kapcsolatot vagy sem, igazából nem sokat számít. A belső lelki munka számít, amit el kell végezned.
2021. nov. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"már vagy fél éve nem láttam"


Te a szerelem illuziójába vagy szerelmes, nem belé. Csak rá vetíted ki. Gondolom jobb híjján.

2021. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Lehet
2021. nov. 8. 21:34
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell letörölni sehonnan sem, csak nem kell nézegetni, hogy miket tett fel magáról. Akkor egy idő után el fogod felejteni, de ehhez 2-3 év is kellhet, nálam 2,5 év volt a legutóbbi szakításom után, ameddig szenvedtem, de nem írtam neki egy sort sem.Aztán elmúlt, addig meg szedtem az Eleniumot, de később az is fokozatosan abbahagytam.
2021. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazából már ma is megkaptam hogy hülyeség megszakítani minden kapcsolatot, valóban rosszabb így de el kell fogadni hogy ez ennyi lehet maximum, egy barátság, úgy gondolom ha később egy komoly kapcsolata lesz akkor realizálódni fog bennem az hogy tovább kellene nekem is lépnem, de addig is bármikor törölhetem, de szerintem ahogy én ismerem magam eltudom viselni ezt a dolgot, hisz semmi komolyabb nem történt valójában ami miatt egy komoly kötődésről beszélhetnénk.
2021. nov. 10. 23:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell. Keress egy olyan csajt a környezetedben, aki könnyebben elérhető. Szeress bele és mondd meg neki, akkor majd két szenvednivalód lesz egyszerre és akkor egyszerűbb lesz:) Ez egy hülyeség, de működik.
2021. nov. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes hozzáálás
2021. nov. 11. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!