Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 fölött miért igyekeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 fölött miért igyekeznek a nők hogy gyerkek legyen meg család?

Figyelt kérdés
Ezek nélkül nem képesek boldognak lenni?
2021. nov. 13. 12:13
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem igyekeznek, sőt. Azon kívül hogy sok 30 feletti egyedül élő egyedülállót ismerek, még házasokat is, ahol nincs gyerek.
2021. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
85%

Mert a nők nem korlátlan életkorig tudnak gyermeket vállalni, mint a férfiak.

Személy szerint én most azt érzem, hogy akkor vagyok a legboldogabb, amikor egyensúlyba tudom hozni a karriert, a házasságot, a családi életet, az énidőt, a hobbit. Vagyis mindenben ki tudok teljesedni.

Szeretnék majd gyermekét emiatt.

2021. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig nem kollektívan ugyanúgy dönt és viselkedik az összes nő a földön így értelmetlen a kérdésed. 31 éves vagyok és nem szeretnék se gyereket se férjhez menni.
2021. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem korfüggő. Van, aki már húszévesen erre hajt, mást meg később sem vonz ez az életforma. Vannak emberek (nemcsak nők, férfiak is), akiknek élete álma a gyerek, másokat meg kirázza tőle a hideg. Sajnos a társadalmi elvárás még mindig az, hogy szaporodni kell, és sokan ennek próbálnak megfelelni.
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
81%

Én fordítva haladok: húsz évesen még bennem volt a gyerekmánia, aztán szépen el is tűnt, amint lett egy kis eszem, önismeretem és élettapasztalatom.


Azóta csak mások csinálnak tragédiát abból, hogy miért nincs gyerekem. Tudnád, mennyi bántást, megjegyzést, mennyi erőszakos viselkedést éltem már át emiatt... Pedig nem verem nagy dobra.

2021. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
86%
Siet a fene.
2021. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
91%
Na, sokféle nézőpontból kaptál értékes válaszokat. Remélem, mostmár tisztábban látsz.
2021. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
90%
en nem igyekszem.
2021. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
73%
Én gyógyszertárba igyekszem fogamzásgátlóért, ha már 40 éves korom előtt nem tudom magam sterilizáltatni, de ahogy érzed.
2021. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
86%

Én már 18 évesen úgy kerestem párt, hogy meglássam benne azt, akivel később családom lehet, pedig már akkor is az volt a "terv", hogy csak 28-30 közt valahol szeretnék gyermeket. De ettől még tudtam, hogy ahhoz, hogy egy biztos kapcsolatba tudjak majd gyereket vallani előtte kell néhány év együtt, tehát eleve csak komoly jöhetett szóba.

Jól sikerült, mert az első párommal vagyok együtt 7 éve. Ennek ellenére csak pár év múlva látom esedékesnek az esküvőt (anyagiak) és csak utána a babát.

De lényeg a lényeg, hogy nem kifejezetten kor függő a kérdés.

Aki 30 éves és nincs olyan kapcsolatban (vagy eleve egyedülálló), hogy elérhető közelségben legyen a gyerek téma, de ő nagyon szeretne (jellemzően már fiatal kora óta) annak nem árt csipkednie magát és ez nyomást helyez az ilyen nőkre. Bár egyre később vállalnak a nők gyereket, ettől még tény, hogy 30 fölött minden év aranyat ér és 40 fölött fokozottan nőnek a kockázatok, főleg első szülésnél.

2021. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!