Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van sok nő olyan téveszm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok nő olyan téveszmében, hogy azok a férfiak akik kritizálják a párválasztási kultúrájukat, biztos bántalmazók, bunkók stb. lennének egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
sokszor láttam már ilyen megjegyzéseket, hogy ha bármilyen kritiks éri őket ilyen téren, pl. miért külső/pénz alapján válogatnak, miért tűrnek el minden mocskot a felsőkategóriás férfiaknak, miért csúsznak hason, és esetleg minősítjük is az ilyeneket, akkor egyből jön, hogy mi vagyunk bunkók, kapcsolatra alkalmatlanok vagy akár potenciális bántalmazók... Mégis honnan veszik?

2021. nov. 15. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert süt a kritizáló pasik válaszaiból, hogy a nőket alacsonyabb rendűnek tekintik. Na most szerinted az ilyen mennyire habozna "helyére tenni" a kapcsolatban az elvárásaival ellentétes módon viselkedő partnerét, és mennyire válogatna szerinted az eszközökben?
2021. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Onnan vesszük, hogy incel vagy. Olyan eszmét követsz, amely pl. a nők táborokba zárását, szexre kényszerítését, begyógyszerezését stb. szorgalmazza.
2021. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

2

A nagy büdös francokat követek ilyet!!! A felsoroltak közül egyiket sem támogatom.

2021. nov. 15. 15:50
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Vajon a menyasszonyom azért jön hozzám, mert megvetően jól leszidtam, hogy volt egy kapcsolata, amiben bántalmazták, vagy azért, mert meghallgattam, megértően támogattam lélekben (nekem is volt toxikus kapcsolatom), megöleltem, megpusziltam, és minden nap biztosítom számára a lelki és fizikai biztonságérzetet?

Vajon mi kell a nőnek?

2021. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
3 Igen, ezek a dolgok (meg a "qrva anyátok, rohaggyatok meg" és hasonlók) általában a harmadik-negyedik kommentoldalon szoktak kibújni belőled. Addig bírod magadon tartani a niceguy álarcot.
2021. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok semmilyen niceguy, nincs álarcom. Én keményen kritizálom a nők ilyen dolgait, de ez nem jelenti azt hogy táborokba kényszeríteném, gyógyszerezném, erőszakolni akarnám őket, te agybeteg!!!
2021. nov. 15. 15:57
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
6 Szerintem nem kérdés, hogy kettőnk közül ki agybeteg. Egyébként mi a franc közöd van hozzá, hogy mások hogy választanak párt? Magánügyük. A kutya nem kíváncsi a véleményedre erről (se).
2021. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert hogy jön ahhoz bárki, hogy megmondja hogy hogyan, vagy hogy nem kéne párt választani bárkinek is? Aki ilyen tekintetben bele akar szólni a másik életébe, az kontrollmániás, előítéletes, hiszen csak külső szemmel ítélkezik olyan emberek kapcsolatáról, amibe csak azt hiszi, hogy belelát.
2021. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Értelmes ember nem ítélkezik és okoskodik más emberek kapcsolatán. Felfogja, hogy nem az ő dolga, és senki nem kérdezte. Aki ennek ellenére jogosultnak érzi a kéretlen kioktatást az nem csak tapló, de idióta is.
2021. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#6 Szerintem senki sem kíváncsi a "nők kritizálására", amit itt művelsz.

Sugárzik belőled a nők iránti megvetés. Igazából ha ennyire rühelled a nőket, miért foglalkozol velük ennyit?

Férfiként szánalmasnak tartom, amikor egy férfi az egész női nemet kritizálja.


Egyrészt a nők nem egy tömb, tehát felesleges lepedőszerű okosságokat fosnod magadból velük kapcsolatban. Másrészt erősen érződik, hogy még életedben nem volt közöd nőhöz. Ha emiatt vagy frusztrált, arra nem a gyakoris rejtett incelkedés a megoldás.

2021. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!