Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csesztet mindenki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztet mindenki? Szóval 17 éves lány vagyok nem volt még barátom. De nem is vágyok még kapcsolatra.

Figyelt kérdés
Anyu már megkérdezte tőlem hogy nem-e vagyok leszbikus teljesen kiakadtam, meg hogy na ma fiúval voltál azért jöttél később haza? Barátok is hh neked nincs barátod? stb.. Már elegem van miért kell mindenkinek pasi? Majd ha úgy érzem hogy kell pasi akkor keresek, de most nem jól elvagyok.. Csak sajnos nem mindenki érti meg és furcsa tekintettel néznek rám..:( Elég komolynak gondolom magam ilyen téren... Lehet ez is baj? Hogy túl komoly vagyok? Köszönöm a válaszokat!:)
2010. szept. 4. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a korodhoz képest komoly vagy, ami szerintem nem baj. Szerintem mondd el anyudnak ezt amit ide írtál, hogy jól érzed magad így, egyelőre nem kell pasi. Mást nem tehetsz :)
2010. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a leírásodat sok tekintetben. Komolyabb? Komolyabb tutira nem vagy emiatt, nem kell félned. Csak azért csesztetnek amúgy, mert ők tudják, hogy a szerelem egy rohadt jó érzés, és furcsállják, hogy te nem tudsz az lenni. Ne is próbáld ráerőltetni magadat, majd jön aminek jönnie kell.
2010. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 21 éves egyetemista és még neki sem volt soha barátja. Mindenki ezzel piszkálja. A komolysággal nincs semmi baj, Ő EGYÁLTALÁN NEM KOMOLY, SŐT. =D Ne foglalkozz senkivel, megértem, zavar, ha cs*sztetnek, de szépen türelmesen kell velük bánni. A mai felgyorsult világban mindenki azt várja el tőlünk -tizenévesektől-, hogy minél hamarabb felnőjjünk. Sztem ez hülyeség. Nem számít, hogy nem volt még barátod. Egyszerűen csak még nem kell. Majd ha úgy érzed, beszerzel egyet és punktum. A többiek meg ne ugráljanak. A TE ÉLETED! EZT NE FELEJTSD EL!
2010. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek. Én most vagyok 18 és ugyan volt már barátom legutoljára 16 évesen. Engem is gyakran kérdezgetnek hogy miért nincs, vagy ide-oda passzolgatják a telefonszámomat és mindenféle idegenek hívnak fel hogy nem-e megyek el valahova velük. Nem mondom hogy nem érdekelnek a fiúk de ha majd találok valakit aki felkelti a figyelmem akkor majd foglalkozok vele.
2010. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha kérdezik tőled hogy-hogy nincs barátod, kérdezd meg tőlük: miért?neked hogy-hogy van? lehet lefog esni nekik. ha mégsem akkor az az ő szegénységi bizonyítványuk.

Másodszor, én ugyanilyen lány voltam, 18 éves koromig a fiúkra se tudtam nézni, egyszerüen elvoltam az én külön kis életemmel foglalva, barátnőztem, erre-arra járogattam és ebbe egy fiú nekem nem fért bele, nem hiányzott a társasága egyiknek se. aztán találkoztam egy fiúval akinél azt éreztem, hogy máshogy viszonyulok hozzá mint a többiekhez...elkezdett érdekelni, szívesebben voltam már vele mint mondjuk elmenni bulizni. Ennek már másfél éve.

Úgyhogy én a te esetedben is hasonló dologra gondolok, ami nagyon tisztelni való dolog, hogy nem adod oda magad minden jöttmentnek a divat kedvéért! Anyukádékkal meg a többiekkel ne foglalkozz, éld az életed és te is fogsz találkozni egy olyan fiúval aki majd annyira megfog téged, hogy érdemes lesz feladnod a szingli életed. Hidd el;):)

2010. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, csak én 19, de sokkal fontosabb dolgaim vannak, mint a pasik, csak sajnos ezt sokan nem értik meg, és rögtön arra gondolnak, hogy na ez biztos leszbikus.. Nevetséges, komolyan.

Úgy nem kell pasi, hogy jajj nincs pasim, úgy akarok egyet.. Ha majd lesz valaki aki megtetszik, akkor majd biztos kelleni fog ő, de amíg még egyáltalán jelölt sincs, addig minek foglalkozzak a dologgal? o.O Más dolgok foglalkoztatnak, sokkal fontosabbak ennél, szóval szerintem 1-2 évig még nem is lesz senkim, mert időm sincs rá, de a sok kívülálló ebből csak annyit lát, hogy nincs, és akkor máris biztos valami baj van velem.

Szóval ne foglalkozz velük, majd megtetszik valaki, akkor majd abbahagyják...

2010. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

17:16

Miért, a fajfenntartás (itt nem rasszra, vagy nemzetre, hanem az emberre gondolok), az érzelmek, a tapasztalat, a kiegyensúlyozott családi élet, együtt megöregedni... Ezek neked tényleg nem fontosak? Inkább a robot, a tanulás, a munka? Ennyire ne cseszd el az életedet. De természetesen az írásod másik felét nem tudom kifogásolni, ne jöjj össze jött-menttel, csak akit olyannak találsz, hogy bizony szóba jöhet.

2010. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17:19 nem hiszem hogy elcseszném mert én ezt élvezem, nem azt amit te leírtál, nem akarok senkivel együtt megöregedni, meg ilyesmi, de mindegy, ez nem tartozik a kérdéshez. de azért téged ne zavarjon már hogy én mit hogy "cseszek el" ... :)
2010. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem se volt 18-ig, pedig aputol mar 16evesen kaptam egy csomo kotont hahah nem hitte el,hogy nem kell :D ha nem talalsz senkit aki tetszene,akkor ne kell eroltetni,ennyi, majd jon,akine jonnie kell... mutasd meg anyukadnak az itteni valaszokat :)


28 N

2010. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17:30

Akkor élvezz mást, mindenesetre ne tartsd komolytalan dolognak a párkapcsolatokat.

2010. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!