Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit Hosszú . Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit Hosszú . Nem tudtam rövidebben leírni bocsi. Nem tudom mit csináljak . és ha ő is megbánt?

Figyelt kérdés

még régebben volt egy fiú elösszőr nem is ismertem (én akkor még csak 6odikos ő 7edikes volt) akart velem járni de én többször is nemet mondtam de kkésöbb jártunk ..

délutánonként mndig volt valami , ezért nem tudtunk találkozni és a suliba se jött oda sokszor hozzám..

azt hittem már nem szert és ezért szakítottam vele mert féltem hogy ő fog velem .... én hetedikes ő 8 : megint akart velem járni én is vele , de nem tudom mért nem.ett mondtam ... utána megváltozott minden héten más lánnyal járt , már kösszönni se tudott.. én meg elfelejteni nem tudtam

amikor balagott sírtam mert tudtam nem látom többet

a barátnőm össze akart hozni egy másik fiúval akinek tetszem.. elején nem nagyon figyeltem rá.. de aztán meg tetszett, és már a "régi fiú" se jut olyan gyakran az eszembe , de vele nem találkozom gyakran sőt szinte soha, és ha már valahol össze futunk látom rajta hogy nem nagyon mer hozzám szólni..(nemtom mért)

de mégis azt hiszem hogy megprobáltam vele elfelejteni ,

és most ha meg bánt,,..vagy ha már nem tetszem neki még rosszab lesz...


2010. szept. 4. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
és most mi is a kérdés?
2010. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
te beteg vagy szerintem
2010. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem csak azért ne légy vele h a másikat elfelejtsd, ha még mindig érzel iránta valamit, keresd meg, v telefonálj neki...szerintem ő is szeret, ha utánad változott meg, lehet h azért járt minden héten más lánnyal hogy elfelejtsen téged, vagy hogy viszavágjon, és féltékennyé tegyen...
2010. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ezt én nem olvasom végig.nagyon hosszú..
2010. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!